Dovolenka na Liptove

Spoznajte Nízke Tatry zblízka

Obľúbený turistický región Liptov patrí medzi najvyhľadávanejšie miesta v Nízkych Tatrách, nech už vás láka turistika, lyžovanie alebo kúpanie v aquaparkoch s výhľadom na hory. Známa je tiež Demänovská dolina, ktorá je centrom tunajšieho turistického a športového ruchu.

Horská turistika, krásna príroda i aquaparky

Liptov je rajom pre návštevníkov po celý rok. Na malom území tu kontrastujú vysoké štíty, rozľahlé lúky i jazero Liptovská Mara. Vydať sa môžete na lyže aj do podzemných jaskýň a na výber máte veľa cyklotrás. V okolí potom nájdete najväčší aquapark na Slovensku - Tatralandia aj vychýrený termálny aquapark Thermal Park Bešeňová. Najpopulárnejším vrcholom je vďaka výhľadu Chopok.

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vieme, čo ponúkame

Sme špecialisti na cestovanie, a čo viac, cestovaním žijeme. Veľmi dobre tak poznáme našich partnerov aj lokality, ktoré máme v ponuke a vyberáme pre vás len tie najkvalitnejšie pobyty.

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 14. 11. 2016

Nenechajte na seba doľahnúť jesennú depresiu

Pre niekoho znamená jeseň farby, babie leto a vôbec to najkrajšie obdobie v roku. Pre iných je ale toto ročné obdobie predovšetkým o nedostatku slnka a pochmúrnej nálade. Poďme si spoločne prejsť niekoľko tipov, ako s jesennou depresiou úspešne bojovať.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 27. 4. 2017

Kam na predĺžený víkend s deťmi?

Chcete si vzácne a zaslúžené voľno užiť naplno aj so svojimi deťmi? Radi by ste ho trávili v prírode, pri vode, zábavou alebo trochou poučenia? Tipy na to, čo robiť s celou rodinou nájdete v tomto článku.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem