Dovolenka na južnom Slovensku

Prídite si oddýchnuť

Čo sa vám vybaví, keď sa povie južné Slovensko? Nám predovšetkým relax a skvelé termály. Tento región je navyše našou najteplejšou oblasťou a je tak ideálnym miestom pre rodinnú dovolenku plnú zážitkov.

Termály Podhájska, Veľký Meder, Dunajská Streda alebo Komárno

Príjemné ubytovanie s polpenziou je základ. Ale tú pravú dovolenku zažijete až pri návšteve jedného z niekoľkých termálnych kúpalísk a kúpeľov, ktoré tento región ponúka. Dospelí určite ocenia blahodarné účinky liečivej vody a wellness, zatiaľ čo deti sa vybláznia na toboganoch a ďalších atrakciách. Navštívte južné Slovensko a nechajte sa rozmaznávať.

Výhodné pobyty na južnom Slovensku

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vieme, čo ponúkame

Sme špecialisti na cestovanie, a čo viac, cestovaním žijeme. Veľmi dobre tak poznáme našich partnerov aj lokality, ktoré máme v ponuke a vyberáme pre vás len tie najkvalitnejšie pobyty.

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 9. 5. 2017

Saunové rituály: Sprievodca svetom zážitkového saunovania

Saunové rituály či ceremoniály naberajú na obľúbenosti nielen v zahraničí, ale aj v tunajších saunách a saunových svetoch. Aké zážitky môžete očakávať? A ako to celé prebieha? Vydajte sa s nami za poznaním tohto obľúbeného trendu zo sveta wellness.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 14. 11. 2016

Nenechajte na seba doľahnúť jesennú depresiu

Pre niekoho znamená jeseň farby, babie leto a vôbec to najkrajšie obdobie v roku. Pre iných je ale toto ročné obdobie predovšetkým o nedostatku slnka a pochmúrnej nálade. Poďme si spoločne prejsť niekoľko tipov, ako s jesennou depresiou úspešne bojovať.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem