Dovolenka na južnej Morave

To sú vinice, pamiatky i wellness

Zažite nezabudnuteľnú dovolenku na južnej Morave. Vyberte si zo širokej ponuky pobytov a užite si romantický pobyt plný dobrej nálady, vína a ďalších výhod, ktoré sme pre vás pripravili.

Ubytovanie na južnej Morave si naozaj užijete

Vinohrady všade, kam sa pozriete, krásna príroda ako stvorená pre cyklistiku a veľa zaujímavých výletných cieľov, južná Morava je skrátka lákadlom pre všetkých. Užite si výhodný pobyt v Brne a majte na dosah Moravský kras alebo obdivujte Lednicko-valtický areál priamo z koča ťahaného koňmi. Milovníci vína zase ocenia vinársky pobyt, a tí, ktorí hľadajú hlavne relaxáciu môžu zavítať kúsok za hranice do rakúskych kúpeľov Laa an der Thaya.

Výhodné pobyty na južnej Morave

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vernostný systém

Cestujte, užívajte si a za každý nákup u nás navyše získavajte vernostné body, ktoré vám zaručia zľavu na váš budúci pobyt. 1 vernostný bod = 0,035 € zľava na ďalšiu dovolenku

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

GASTROTURISTIKA 19. 10. 2016

Ochutnajte Česko

Kyselo, vošouchy alebo kočičáky. Ak netušíte, čo sa skrýva pod týmito názvami je najvyšší čas to zistiť. A ako inak, než sa vydať na cesty a na vlastný jazyk ochutnať všetky regionálne špeciality, ktoré kraje Česka ponúkajú.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 25. 7. 2017

Okolo Česka s bicyklom: Kde nájdete skvelé cyklotrasy?

Cyklistika sa stáva stále obľúbenejším športom. Nikomu sa však nechce jazdiť vedľa kamiónov alebo len dookola po miestnom parku. Kde sa teda nachádzajú zaujímavé a príjemné cyklotrasy? Pozrite sa na niektoré z nich v obľúbených destináciách v Česku.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem