Dovolenka Miskolc

Navštívte unikátne jaskynné kúpele Miskolc Tapolca

Ak hľadáte kúpeľný pobyt v Maďarsku, na ktorý len tak nezabudnete, potom navštívte mesto Miskolc a jeho slávne jaskynné kúpele Tapolca. Zaplávajte si a relaxujte v priestoroch, ktoré termálna voda utvárala po tisíce rokov.

Maďarské termálne kúpele, ktoré stojí za to vidieť

Kúpele s rozlohou 3,6 hektárov sú otvorené celoročne a tešiť sa môžete na termálne bazény s teplotou vody 33 - 35 °C, rímsky bazén v jaskyni a tzv. "Star hall" - bazén pod hviezdnou oblohou. Termálne kúpele Miskolctapolca ale nie sú jediným lákadlom. Navštíviť môžete tiež miestnu ZOO a hrad Miskolc alebo adventure park.

Prečo cestovať s nami?

Bez jazykovej bariéry

Neovládate cudzí jazyk? Stačí sa zveriť do starostlivosti našej zákazníckej podpory a do cudziny sa môžete vydať bez obáv. Vyriešime za vás napríklad rezerváciu alebo akékoľvek ďalšie požiadavky priamo pri pobyte.

Cestovné poistenie

Chystáte sa do zahraničia? Potom si nenechajte ujsť výhodné cestovné poistenie, ktoré sme pre vás so spoločnosťou AXA pripravili, a to so zľavou 50 %. Bude o vás postarané v prípade úrazu aj straty batožiny.

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING, TO NAJLEPŠIE 7. 4. 2017

Najlepšie maďarské kúpele: Kam za dokonalým relaxom?

Na otázku "Čo je pre Maďarsko typické?" sa odpovede rôznia. Pre nás sú to ale predovšetkým celosvetovo vychýrené kúpele. Aké sú tie najväčšie? Aké sú tie najznámejšie? Čo sa kde lieči a kam sa oplatí ísť s deťmi? Na to všetko vám radi odpovieme.

GASTROTURISTIKA 12. 5. 2017

Gastronomický bedeker: Čo ochutnať v Maďarsku?

Cesta do Maďarska je zárukou stretnutí s kvalitnými pokrmami pripravovanými s maximálnou starostlivosťou. Maďarská kuchyňa je známa a obľúbená, a to nielen vďaka paprike. Aké dobroty možno nájsť u Maďarov na stole vám prezradí náš gastrosprievodca.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem