Dovolenka Malé Bielice

Príďte si oddýchnuť a zrelaxovať

Ak hľadáte miesto, kde si oddýchnete a načerpáte novú energiu, potom verte, že v termáloch Malé Bielice vám k spokojnosti nebude chýbať vôbec nič. Stačí sa ponoriť do liečivej vody miestnych termálnych kúpeľov a zabudnúť na všetky starosti.

Termálne kúpele Malé Bielice - komplex plný odpočinku

Termály Malé Bielice sú miestom relaxu a zdravia. Ich základným kameňom je minerálna termálna voda s teplotou 30 - 38 °C. Okrem wellness, kde si oddýchnete v hydromasážnom, pokojovom i vonkajšom bazéne, si môžete dopriať aj mnoho procedúr a masáží. Okolie Malých Bielic je potom ako stvorené na výlety a prechádzky.

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Výhodná cena

Je skvelé platiť menej a užívať si viac. Cestujte lacnejšie aj vy. Ponúkame pobyty až so 70% zľavou. Navyše vám garantujeme, že rovnaký pobyt za výhodnejšiu cenu nikde inde nezoženiete.

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 14. 11. 2016

Nenechajte na seba doľahnúť jesennú depresiu

Pre niekoho znamená jeseň farby, babie leto a vôbec to najkrajšie obdobie v roku. Pre iných je ale toto ročné obdobie predovšetkým o nedostatku slnka a pochmúrnej nálade. Poďme si spoločne prejsť niekoľko tipov, ako s jesennou depresiou úspešne bojovať.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 29. 11. 2016

Ako sa zbaliť na dovolenku za pár minút?

Posledné hodiny do odchodu na vysnívanú dovolenku, nervy na dranc ... a vy stále tápate, čo si so sebou zabaliť? Skúste na to tento rok ísť od lesa a pomocou pár trikov sa vyvarovať ako cestovné horúčke, tak aj boľavým chrbtu zo zbytočne ťažkého kufra.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem