Dovolenka Komárno

Zažite južné Slovensko pre dvoch aj pre rodiny s deťmi

Komárno je romantické historické mestečko, ktoré leží v atraktívnej oblasti pri slovenských hraniciach s Maďarskom. V blízkosti nájdete ako miesta na výlety, tak aj obľúbené termálne kúpalisko Komárno, Komárom a termálne wellness Patince.

Historické mesto plné termálov a pamiatok

Komárno je najjužnejším, ale aj najnižšie položeným miestom na Slovensku a vďaka svojej polohe a klíme je ideálnym miestom na dovolenku. Pýchou sú tunajšie termálne kúpele, ale nezabudnite tiež na známe Nádvorie Európy alebo starú nedobytnú Komárňanskú pevnosť. Mesto od jeho maďarského náprotivku Komárom delí iba most cez rieku Dunaj. Využite tak možnosť a urobte si tiež výlet do Maďarska.

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vieme, čo ponúkame

Sme špecialisti na cestovanie, a čo viac, cestovaním žijeme. Veľmi dobre tak poznáme našich partnerov aj lokality, ktoré máme v ponuke a vyberáme pre vás len tie najkvalitnejšie pobyty.

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 10. 2. 2017

Máte wellness etiketu v malíčku?

Přemýšlíte, že utečete chladnému počasí někam do lázní nebo sníte o zaslouženém odpočinku ve wellness? Teď je ta ideální doba! Abyste však nemuseli ani na chvilku tápat, co a jak vlastně dělat, stačí si projít naše jednoduché desatero.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 14. 11. 2016

Nenechajte na seba doľahnúť jesennú depresiu

Pre niekoho znamená jeseň farby, babie leto a vôbec to najkrajšie obdobie v roku. Pre iných je ale toto ročné obdobie predovšetkým o nedostatku slnka a pochmúrnej nálade. Poďme si spoločne prejsť niekoľko tipov, ako s jesennou depresiou úspešne bojovať.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING 9. 5. 2017

Saunové rituály: Sprievodca svetom zážitkového saunovania

Saunové rituály či ceremoniály naberajú na obľúbenosti nielen v zahraničí, ale aj v tunajších saunách a saunových svetoch. Aké zážitky môžete očakávať? A ako to celé prebieha? Vydajte sa s nami za poznaním tohto obľúbeného trendu zo sveta wellness.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem