Dovolenka v Hajdúszoboszló

Relaxačné pobyty ideálne pre seniorov, páry i rodiny

Navštívte preslávené liečebné kúpele, ktoré sa vďaka množstvu a kvalite poskytovaných služieb stali národným liečivým strediskom. Tunajšia termálna voda je vhodná na oddych i liečenie mnohých ťažkostí. Príďte si do Hajdúszoboszló odpočinúť aj vy.

Liečivý pobyt v maďarských kúpeľoch Hajdúszoboszló

Hajdúszoboszló je najznámejšie kúpeľné mesto Veľkej Planiny. Hlavným lákadlom je tu kúpeľný komplex pozostávajúci zo slávnych liečivých kúpeľov, pláže, Aquaparku a Aqua-Palace. Kúpeľný komplex ponúka svojimi službami nezabudnuteľné zážitky počas celého roka, a to nielen pre hostí, ktorí sa liečia alebo zotavujú, ale aj pre rodiny s malými či veľkými deťmi.

Výhodné pobyty v Maďarsku

Prečo cestovať s nami?

Osobne overené

Chceme, aby ste o svojom pobyte mali maximum informácií. Hotely a penzióny pre vás starostlivo vyberáme a následne ich osobne overujeme, aby ste mali istotu, že budete so svojou dovolenkou spokojní.

Vernostný systém

Cestujte, užívajte si a za každý nákup u nás navyše získavajte vernostné body, ktoré vám zaručia zľavu na váš budúci pobyt. 1 vernostný bod = 0,035 € zľava na ďalšiu dovolenku

Recenzie

Chcete mať istotu správneho výberu? Prečítajte si postrehy a skúsenosti našich zákazníkov, či už priamo so Zľavokingom alebo s konkrétnym hotelom, do ktorého by ste sa radi vydali na dovolenku.

Čo si prečítať pred odjazdom?

GASTROTURISTIKA 12. 5. 2017

Gastronomický bedeker: Čo ochutnať v Maďarsku?

Cesta do Maďarska je zárukou stretnutí s kvalitnými pokrmami pripravovanými s maximálnou starostlivosťou. Maďarská kuchyňa je známa a obľúbená, a to nielen vďaka paprike. Aké dobroty možno nájsť u Maďarov na stole vám prezradí náš gastrosprievodca.

TIPY TÍMU ZĽAVOKING, TO NAJLEPŠIE 7. 4. 2017

Najlepšie maďarské kúpele: Kam za dokonalým relaxom?

Na otázku "Čo je pre Maďarsko typické?" sa odpovede rôznia. Pre nás sú to ale predovšetkým celosvetovo vychýrené kúpele. Aké sú tie najväčšie? Aké sú tie najznámejšie? Čo sa kde lieči a kam sa oplatí ísť s deťmi? Na to všetko vám radi odpovieme.

Používaním tohto webu súhlasíte s používaním cookies. Rozumiem