Užite si leto pri mori v obľúbenom letovisku Vodice pri Jadranskom mori. O dopravu sa postará CK Pelhřim, polpenziu si vychutnáte v reštaurácii a ubytovanie je zabezpečené v rodinnej vile Mate 100 metrov od pláže.

Dovolenka v obľúbenom Chorvátsku

Hoďte starosti za hlavu a doprajte si týždeň v pohode pri Jadranskom mori. Čaká vás opaľovanie, kúpanie, výlety na lodiach či prechádzky pozdĺž romantického prístavu.

Rodinná vila Mate leží v pokojnej rezidenčnej časti letoviska Vodice v Chorvátsku, iba 200 metrov od pláže. Na ubytovanie ponúka dvoj a trojlôžkové izby s vlastnou kúpeľňou, k ich vybaveniu patrí klimatizácia (za príplatok), nový nábytok aj chladnička, u niektorých aj balkón.

Polpenzia sa podáva v reštaurácii 50 metrov od ubytovania.

Vodice ležia len 11 km od mesta Šibenik a sú ideálnym východiskovým miestom pre návštevu Národného parku Kornati alebo Národného parku Krka.

Pohodové cestovanie pre každého

Dovolenka je vhodná pre rodiny s deťmi. Nemusíte riešiť dopravu, v cene balíka je aj cesta autobusom s CK Pelhrim.

CK Pelhrim pôsobí na trhu od roku 2005 ako nástupca jednej z prvých cestovných kancelárií vzniknutých po roku 1989. Budete teda v rukách spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami, ktorá neustále zvyšuje svoje štandardy.