Dovolenka pre celú rodinu v krásnom rodinnom penzióne Buldoček. Polpenzia, pizza a ubytovanie pre 1 dieťa do 15 rokov a 1 dieťa do 3 rokov zdarma. Skvelý východzí bod pre výlety pešo i na bicykloch.

Rodinná pohoda v horskom penzióne Buldoček

Penzión Buldoček sa nachádza v malebnom prostredí údolia riečky Lomňanky v bezprostrednej blízkosti Národnej prírodnej rezervácie Mionší. 

Rodinný penzión Vám poskytne ubytovanie v zrekonštruovaných izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV.  Ďalej sa v penzióne nachádza nefajčiarska jedáleň, bar, detský kútik, terasa i záhrada vhodná na grilovanie. Penzión sa hodí zvlášť pre rodiny s deťmi. 

Pobyt len kúsok od známeho pralesa Mionší


V okolí penziónu sa v lete môžete venovať prechádzkam alebo bicyklovaniu v krásnej prírode v údolí obklopenom vrcholkami beskydských vrchov. Letné osvieženie uvítate v aquaparku vo Visle alebo Istebné. 

V blízkom okolí penziónu ďalej odporúčame: 

  • výlet do pralesa Mionší
  • výlety na hrebene hôr (50 minút na hrebeň od penziónu)
  • výšľap na Javorový vrch (1031 m.n.m.)- najvyšší vrch v povodí Olše, kde sú skvelé podmienky pre paraglajding
  • návštevu dreveného kostola Božieho tela
  • Čadca a múzeum v Kysuciach
  • Historická lesná železnica Nová Bystřice - Vychylovka

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lucie R.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Obdrželi jsme vše, jak bylo uvedeno na kupónu. Majitelé byli ochotní a příjemní. Vřele doporučujeme.

Vynikajúce (Petr K.)

Se službami jsme byli spokojeni, příjemné prostředí i majitelé, výborná kuchyně.

Vynikajúce (Zdenka P.)

Všetko bolo perfektne, pan majitel velmi ochotny, strava velmi chutna a prostredie krasne, urcite si pobyt zopakujeme.

Vynikajúce (Alice H.)

Ubytování lepší průměr, strava skvělá, personál vstřícný a milý poměr cena/služby - výborné

Vynikajúce (Martina H.)

Dobrý den, pobyt odpovídal nabídce. S ubytováním a jídlem jsme byli moc spokojení. Dětský koutek. nevhodně umístěn. Hotel s bazénem byl vzdálen 2,5 km. S malými dětmi jedině autem.

Vynikajúce (Lenka H.)

Prostredie penziónu Buldoček sa nám páčilo. Všade veľa snehu, proste biela rozprávka ako za dávnych čias. Vybavenie penziónu super, zodpovedalo popisu. Zariadenie penziónu nie je luxusné, ale za to čisté, príjemné, skôr domácke prostredie. Dieťa ocenilo detský kútik s mnohými hračkami. Strava - raňajky a večere - na vynikajúcej úrovni. Výber na raňajky sa nachádzal priamo na stole, nebolo potrebné obiehať bufetové stoly, každý deň dopĺňané o iné druhy jedál. Večere pripravené na základe výberu, opäť veľmi chutné. Majitelia penziónu sú veľmi prívetiví ľudia, ktorí pomôžu, vedia poradiť a svojim úsmevom navodili naozaj príjemnú atmosféru počas celého pobytu. V okolí sme využili lyžiarske možnosti. Penzión Buldoček a hlavne jeho majiteľov môžem hodnotiť len vysoko pozitívne.

Vynikajúce (Anna Heczková H.)

S pobytem jsme byli velice spokojeni, majitelé penzionu ochotní, milí. Strava výborná. V okolí krásná příroda a je tam možnost pěších tůr. Pobyt doporučuji, byli jsme tam už podruhé.

Vynikajúce (Helena K.)

Pobyt byl skvělý, majitelé byli milí a vstřícní. Jídlo bylo vynikající. Moc se nám tam líbilo a všem doporučuji.

Vynikajúce (pavel N.)

s pobytem jsme byli spokojeni vsechno bylo v poradku.personal ochotny prostredi krasne nanak

Vynikajúce (Petra M.)

Pobyt odpovídal vašemu popisu a daným informacím. Majitele penzionu buldocek jsou moc příjmení lidé, příjemné klidne prostředí a v budoucnu budeme uvažovat o dalším pobytu.