Penzión Rex priamo pri trblietajúcom sa jazere Lipno s polpenziou a Lipno Card pre celú rodinu. Lokalita plná zaujímavosti, ideálna na dovolenku pre dvoch, alebo celú rodinu.

Pobyt na behu Lipna pre dvoch aj celú rodinu


Penzión Rex Vám poskytne príjemné zázemie pre strávenie pohodovej dovolenky. Všetky izby penziónu sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV a WiFi. Z niektorých izieb je výhľad priamo na Lipno. Rodiny majú k dispozícii aj viac lôžkovú izbu a za príplatok aj detskú postielku.

Okolie láka na výlety


Lipno a okolie je popretkávané cyklotrasami a turistickými trasami v nádhernej prírode na hraniciach s Nemeckom. Na bicykli môžete preskúmať celé Lipno – nachádzajú sa tu cyklotrasy s rôznym prevýšením, dĺžkou aj náročnosťou. Na svoje si prídu aj milovníci turistiky a nordic walkingu a nechýba ani možnosť spoznávania Šumavy po niektorej trase pre in-line korčule.

Pre odvážlivých milovníkov športu doporučujeme vyskúšať windsurfing. Požičovňu aj školu nájdete priamo na brehu Lipna, hneď vedľa jachtárskeho klubu.

Unikátom, ktorým sa Lipno môže pochváliť, je cesta pod korunami stromov s najdlhším suchým tobogánom v Čechách. Taký výhľad len tak niekde nenájdete !

S Lipno card ušetríte


Súčasťou balíčka je aj Lipno card – zľavy pre celú rodinu. Využite napríklad 100% zľavu do detského kútika Playworld v Lipne na Vltavou, 15-30% zľavu do Aquaworld Lipno vrátane sauny, alebo 20% zľava na návštevu  krokodýlej farmy Protivín.

Mnoho zliav uplatníte tiež v Českom Krumlove vzdialenom od penziónu len 23 km. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Mária A.)

Příjemné prostředí, pokoje uklizené, jídlo vynikající. Byla jsem překvapena výběrem z deseti minutek k večeři. Plně doporučuji.

Vynikajúce (Hana K.)

Vše bylo tak jak jsem si představovala. Hlavně jsem tam mohla s pejskem, za velmi slušnou cenu.

Vynikajúce (Daniel M.)

Maximální spokojenost, výborně ubytování, na to že jsme byli v termínu v týdnu sami, perfektní jídlo, snídaně + večeře, vřele doporučuju. Majitel je zároveň velmi dobrý kuchař, koření a bylinky pěstuje na zahrádce, penzión je rodinný podnik a je to znát. Pobyt jsme si náramně užili a rádi se vrátíme.

Vynikajúce (Jiří V.)

Spokojenost byla veliká. Klidný pokoj a hlavně super jídlo. Jen počasí se moc nepovedlo :-(

Vynikajúce (Nikola P.)

Pobyt odpovídal popisu. Velmi se nám líbilo prostředí. Strava byla v dostatečném množství.

Vynikajúce (Miroslav V.)

Prostředí penzionu bylo velmi příjemné, odpovídalo popisu. Vše co bylo uvedeno na kuponu jsme obdrželi, strava byla vynikající. Personál ochotný, příjemný. Vše překonalo naše očekávání, proto můžu penzion REX všem doporučit. Dalším zákazníkům bych chtěl doporučit výlet do Českého Krumlova, nebo stezku v korunách stromů, ale hlavně hlavně si vzít sebou velký košík na houby.

Vynikajúce (Růžena D.)

Vše u toho pobytu bylo perfektní, ať obsluha, polopenze vynikající. Paní majitelka velice vstřícná. Dáváme 1*.

Vynikajúce (Zdeňka H.)

Pobyt odpovídal popisu. Byli jsme spokojeni, jak s ubytováním, tak se stravou. Doporučila bych.

Vynikajúce (Blanka K.)

Dovolená byla super. Pension byl přesně podle popisu. Vše bylo v naprostém pořádku, čisto a velmi příjemný a ochotný personál. Kuchyně domácí, vynikající.

Vynikajúce (Petra T.)

Ubytování bylo příjemné, personál sympatický a ochotný, jídlo výborné. Zejména nám chutnal vynikající sumec. Doporučujeme všem.