Penzión Rex priamo pri trblietajúcom sa jazere Lipno s polpenziou a Lipno Card pre celú rodinu. Lokalita plná zaujímavosti, ideálna na dovolenku pre dvoch, alebo celú rodinu.

Pobyt na behu Lipna pre dvoch aj celú rodinu


Penzión Rex Vám poskytne príjemné zázemie pre strávenie pohodovej dovolenky. Všetky izby penziónu sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV a WiFi. Z niektorých izieb je výhľad priamo na Lipno. Rodiny majú k dispozícii aj viac lôžkovú izbu a za príplatok aj detskú postielku.

Okolie láka na výlety


Lipno a okolie je popretkávané cyklotrasami a turistickými trasami v nádhernej prírode na hraniciach s Nemeckom. Na bicykli môžete preskúmať celé Lipno – nachádzajú sa tu cyklotrasy s rôznym prevýšením, dĺžkou aj náročnosťou. Na svoje si prídu aj milovníci turistiky a nordic walkingu a nechýba ani možnosť spoznávania Šumavy po niektorej trase pre in-line korčule.

Pre odvážlivých milovníkov športu doporučujeme vyskúšať windsurfing. Požičovňu aj školu nájdete priamo na brehu Lipna, hneď vedľa jachtárskeho klubu.

Unikátom, ktorým sa Lipno môže pochváliť, je cesta pod korunami stromov s najdlhším suchým tobogánom v Čechách. Taký výhľad len tak niekde nenájdete !

S Lipno card ušetríte


Súčasťou balíčka je aj Lipno card – zľavy pre celú rodinu. Využite napríklad 100% zľavu do detského kútika Playworld v Lipne na Vltavou, 15-30% zľavu do Aquaworld Lipno vrátane sauny, alebo 20% zľava na návštevu  krokodýlej farmy Protivín.

Mnoho zliav uplatníte tiež v Českom Krumlove vzdialenom od penziónu len 23 km. 

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Daniel M.)

Maximální spokojenost, výborně ubytování, na to že jsme byli v termínu v týdnu sami, perfektní jídlo, snídaně + večeře, vřele doporučuju. Majitel je zároveň velmi dobrý kuchař, koření a bylinky pěstuje na zahrádce, penzión je rodinný podnik a je to znát. Pobyt jsme si náramně užili a rádi se vrátíme.

Vynikajúce (Zdeňka H.)

Pobyt odpovídal popisu. Byli jsme spokojeni, jak s ubytováním, tak se stravou. Doporučila bych.

Vynikajúce (Irena S.)

Všechno super. Večeře výběr z 10 jídel převážně minutky. Myslím že si vybere každý.

Vynikajúce (Jana Ingrová I.)

Penzion Rex všem vřele doporučuji. Na pokojích čisto, strava výborná, personál příjemný a ochotný.

Vynikajúce (Lenka B.)

S pobytem jsme byli spokojeni. Penzion byl čistý a ubytování plně vyhovující cca 100 metrů od vody. Personál velice ochotný a příjemný. Jídlo chutné a velký výběr. Tento penzion doporučuji.

Skvelé (Rita ?.)

Pobyt byl příjemný. Pouze bych doporučila změnu v nabídce večeří k polopenzi. Dle starších recenzí je nabízen již roky stejný nabídkový list s výběrem 10-ti jídel. Pokud by se někdy chtěl člověk vrátit v jiném termínu, musí vybrat z toho stejného.

Skvelé (Ivona ?.)

Milý a ochotný personál spíše domácího typu, jídlo dobré a chutné, večer výběr z deseti minutek. Pokoje čisté. Doporučuji.

Skvelé (Zdeněk J.)

Byli jsme spokojeni, výborné jídlo. Bohužel díky špatnému světlu na chodbě jsem si na odchodu zvrtl kotník a doma zjistil, že mám natržené vazy

Vynikajúce (Vladimír B.)

Prostředí hotelu se nám velice líbilo, pobyt odpovídal popisu, obdrželi jsme všechno jak bylo uvedeno. Strava byla výborná. Výlet bych doporučil jednoznačně Stezka v korunami stromů.

Skvelé (Jiří B.)

Pension byl u silnice, ano odpovídal, ano obdrželi, služby "OK", "OK", byli jsme na kolech, dobrou fyzičku.