Hotel Morris **** je synonymom luxusu

Užite si wellness pobyt v Hoteli Morris **** v Českej Lípe, ktorý patrí pod svetoznámu značku Morris. Kvalitné služby a luxusné ubytovanie sú tu zaručené. Izby sú zariadené nábytkom v anglickom štýle a zodpovedajú štandardu 4*. Samozrejmosťou je aj vlastné sociálne zariadenie, TV/SAT, telefón a minibar.

Reštaurácia Morris s átriovým výhľadom vás zaručene oslní stredozemskou kuchyňou a na svoje si prídu aj milovníci českej kuchyne, ktorí si pochutnajú v staročeskej reštaurácii Moravanka. Na dezert zájdite do kaviarne Marilyn alebo poseďte vo vínnej pivnici.


Nechajte sa rozmaznávať vo wellness

V hoteli načerpáte veľa nových síl, je pre vás pripravená uvoľňujúca vírivka a bylinková sauna a skvelé procedúry na zlepšenie pružnosti a vyživenie vašej pleti. Na všetky procedúry, ktoré hotel ponúka, máte automaticky 20% zľavu.

Dodatočné info

 • Jedno dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na prístelku.

 • Deti do 11,9 rokov 990 Kč/pobyt vrátane prístelky a stravy (bez nároku na procedúry).

 • Deti od 12 rokov hradia 50 % z ceny kupónu.

 • Parkovanie na mestskom parkovisku 30 - 40 Kč/hodina.

 • Dokúpenie ďalšej noci s raňajkami a večerou 1 590 Kč/noc pre 2 osoby.

 • Čas vstupu do privátneho wellness je potrebné dohodnúť s recepciou hotela vopred e-mailom alebo pri príchode do hotela.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 350 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Zdenka F.)

Dnes jsme se vrátili. Moc se nám líbilo, vše bylo v naprostém pořádku. Určitě doporučujeme dalším zákazníkům.

Skvelé (Ladislav J.)

Prostředí je přívětivé, personál hotelu vnímavý, strava skvělá. Chybí hotelové parkování.

Skvelé (Irena J.)

Prostředí hotelu, služby i personál na velmi dobré úrovni. Co jsme pokládaly za docela nehoráznost byla cena za karafu obyčejné vody!

Tipy na výlet

Ajeto Art Glass Museum

Ajeto Art Glass Museum

V tomto unikátnom komplexe sklárne Ajeto, na vás v galérii čakajú expozície diel od svetoznámych výtvarníkov. Okrem toho tiež netradičná sklárska reštaurácia alebo kurzy pre verejnosť. Navštíviť môžete tiež skláreň Ajeto v neďalekej Lindavě , kde si užijete sklársku krčmu alebo exkurzie do výroby.

Hrad Bezděz

Hrad Bezděz

Navštívte tajomný hrad Bezděz, ktorý dal založiť Přemysl Otakar II. ako kráľovský hrad. V priebehu histórie sa stal väzením a nakoniec skoro zrúcaninou, ktorá inšpirovala aj básnika Karla Hynka Máchu, ktorému jeho romantická silueta doslova učarovala. Z pôvodnej hradnej veže vás navyše čaká nádherný výhľad na Máchovo Jazero a okolie.

Máchovo jazero

Máchovo jazero

Máchovo jazero, ktoré je v skutočnosti najväčším českým rybníkom, dal založiť už Karol IV. V 19. storočí ho potom preslávil K. H. Mácha vo svojich dielach a dnes toto romantické jazero patrí medzi najobľúbenejšie rekreačné strediská v Čechách. Na jazere, ktoré obklopujú mestečka Doksy a Staré splavy, nájdete celkom 4 pláže, dva ostrovčeky a mnoho zábavy pre celú rodinu, vrátane vodných bicyklov, lodičiek a vodných atrakcií. V okolí Máchovho jazera si užijete krásnu prírodu, mnoho cyklistických trás, pamiatok a ďalších zaujímavostí.