Aktívna dovolenka blízko Prahy

Vydajte sa stráviť dovolenku do pokojného hotela S-centrum *** v Benešove pri Prahe. Hotel ponúka ubytovanie v dvojlôžkových a trojlôžkových izbách, v ktorých nechýba televízor, rádio ani vlastné sociálne zariadenie. Na výber sú tiež rodinné izby so štyrmi až piatimi lôžkami a dvomi oddelenými spálňami.

V štýlovej hotelovej reštaurácii Grosso, ktorá sa špecializuje na taliansku kuchyňu, sa môžete tešiť na domáce cestoviny alebo pizzu priamo z pece na dubovom dreve. V rámci polpenzie na vás čakajú výborné raňajky formou bufetu, zatiaľ čo na večeru máte na výber až z 20 jedál a ako zakončenie výborný domáci múčnik. Pre deti je v reštaurácii k dispozícii detský kútik.

Skvelé fitness aj relaxačná zóna

V hoteli S-centrum *** si vyberie každý. Oddych vám bezpochyby zaistí relaxačná zóna s vírivkou, saunou, parným kúpeľom s hviezdnou oblohou a skvelo ozvučenou oddychovou miestnosťou.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 11,9 rokov 500 Kč/1 noc, 1 000 Kč/2 noci, 1 500 Kč/3 noci vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 12 rokov a ďalšia osoba 800 Kč/1noc, 1 600 Kč/2 noci, 2 400 Kč/3 noci vrátane polpenzie.

 • Zapožičanie detskej postieľky vrátane lôžkovín 150 Kč/pobyt (nutné dohodnúť vopred).

Príplatky:

 • Doplatok za predĺženie pobytu pre dve osoby 1 490 Kč (cca 55 €)/noc, z nedele na pondelok (pokiaľ sa nejedná o štátny sviatok) 990 Kč (cca 37 €)/noc.

Ďalšie info:

 • Vzhledem k tomu, že se v hotelu konají akce, může být někdy večeře nahrazena obědem. Informace o situaci ve vámi vybraném termínu vám poskytne recepce.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jana K.)

Už jsme zde byli 3x. Hotel je čistý, pokoje prostorné, personál milý. Naprosto super je obsluha v restauraci. Často se nesetkávám s takovou rychlostí obsluhy, včetně odnášení talířů a přinesení dalšího chodu.

Vynikajúce (David K.)

Příjemný pobyt, výborné jídlo, ochotný personál. Jen na nás tvrdší postele, jinak vše v pohodě.

Skvelé (Martina S.)

Prostředí hotelu bylo pěkné. Navíc jsme obdrželi slevu na bowling, která byla vyšší než na zakoupeném kuponu. Personál hotelu byl přátelský.

Tipy na výlet

Zámok Konopiště

Zámok Konopiště

Pôvodne hrad z 13. storočia, dnes úchvatný zámok v pseudohistorickom romantickom hradnom štýle. Práve súčasnú nezameniteľnú podobu dostal zámok na prelome 19. a 20. storočia, kedy bol jeho vlastníkom sám následník rakúskeho trónu František Ferdinand d'Este. V prehliadkových okruhoch si tu dnes prehliadnete napríklad honosné salóny, súkromné izby cisárskej rodiny alebo loveckú trasu s mnohými expozíciami.

Múzeum Jawa Konopiště

Múzeum Jawa Konopiště

Pre všetkých milovníkov motocyklov je tu Múzeum Jawa Konopiště, v ktorom si pozriete nielen stroje značky Jawa, ale tiež sa dozviete niečo o histórii firmy, výrobných materiáloch a metódach výroby. Ďalším lákadlom je historická dokumentácia pretekárskych úspechov českých motocyklových značiek v 20. storočí.

Zámok Jemniště

Zámok Jemniště

Navštívte barokový zámok Jemniště z roku 1725, ktorého majiteľom je Jiří Sternberg, ktorý dokonca so svojou rodinou obýva jedno z krídel. Jemniště je inak miestom romantických svadieb, osláv a parkových piknikov v nádherných záhradách. Prezrieť si môžete aj interiéry so zbierkami rodiny Sternbergovcov a zámockú kaplnku sv. Jozefa.