Relaxačná dovolenka v Beskydách v novom Sport Art Centrum Hoteli ****, ktorý leží medzi Dolní a Horní Bečvou a ponúka vstup do wellness s bazénom, vírivkou a saunami. Tešte sa i na polpenziu a prenájom športoviska. V okolí je niekoľko ski areálov.

Nový športovo-rekreačný rezort

Vydajte sa na pobyt do krásnej oblasti Beskýd a ubytujte sa v Sport Art Centrum Hoteli ****, ktorý ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách. Každá izba má LCD TV, minibar, chladničku a vlastnú kúpeľňu so sprchou.

V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na polpenzii. Z čerstvých regionálnych surovín tu pripravujú miestne pokrmy aj moderné zahraničné recepty. Máte sa teda na čo tešiť.

Relaxácia vo wellness

Zaslúžený odpočinok si užijete vo wellness centre, kde nájdete bazén s hydromasážnymi ležadlami, tryskami a ďalšími prvkami. Ďalej je tu vírivka, sauna, para, Kneippov chodník a relaxačná miestnosť - tepidárium. Za príplatok si doprajte jednu z uvoľňujúcich masáží alebo zavítajte do posilňovne.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 5,9 rokov 350 Kč (cca 14 €)/noc na prístelke vrátane raňajok.

 • Dieťa do 14,9 rokov 450 Kč (cca 18 €)/noc na prístelke vrátane raňajok.

 • Dieťa od 15 rokov 850 Kč (cca 34 €)/noc na prístelke vrátane raňajok a vstupu do wellness.

 • Ďalšie dieťa od 15 rokov alebo dospelá osoba 950 Kč (cca 38 €)/noc na prístelke vrátane raňajok a vstupu do wellness.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 20 Kč (cca 0,8 €)/osoba/deň.

 • Víkendový príplatok 500 Kč (cca 20 €)/pobyt.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Lucie V.)

Pěkný pokoj, dostatek sportovního využití - stolní tenis, badminton, krásný bazén i wellness. Negativum snídaně: džus ředěný vodou, malý výběr - jeden druh salámu, dva druhy sýra, půlené sladké pečivo, to vše není hodnocení 4* hotelu.

Vynikajúce (Zdena F.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, upravené, v klidné lokalitě. Pokoje jsou prostorné a hlavně nás překvapila veliká koupelna. Obrovská pochvala za matrace na kterých se velice dobře spalo. Ano, pobyt odpovídal popisu. A obdrželi jsme vše co bylo na kuponu uvedeno. Spokojeni jsme byli velice, jídlo bylo velice chutné, mají výborného kuchaře. A wellness jsme si užívali a relaxovali, hlavně po náročné návštěvě Pusteven, Redegastu a Radhoště. Moc, moc výborný.

Vynikajúce (Radek V.)

- krásné prostředí - příjemný personál - krásný wellness - výborná kuchyně Vše odpovídalo popisu i fotkám. Úžasný zážitek.

Tipy na výlet

Socha Radegasta na hore Radhošť

Socha Radegasta na hore Radhošť

Bájny Radegast, slovanský boh slnka, úrody, zberu a hojnosti, bol podľa povesti veľkým milovníkom dobrého jedla a pitia. Jeho žulovú sochu nájdete po ceste z Pusteven na najvyššiu horu Beskyd - Radhošť (1 129 m n. m.). Na jeho vrchole vás čaká kaplnka a bronzové súsošie Cyrila a Metoda a predovšetkým krásny výhľad do okolia.

Ski areál Soláň

Ski areál Soláň

Pripravte sa na dobrodružstvo v srdci Beskýd s celou rodinou! Navštívte zjazdovky vrcholu Soláň až vo výške 816 m n. m. a nechajte sa očariť miestnou prírodou. Areál je zameraný práve na rodiny s deťmi a rekreačných lyžiarov, ktorí hľadajú hlavne pohodu a nenáročný terén. Kým dospelí si užijú dve zjazdovky, deti sa môžu učiť na pojazdnom koberci alebo sa zabaviť v detskom kútiku. Cez Soláň jazdí tiež pravidelný autobusový spoj z Rožnova pod Radhoštěm do Veľkých Karlovic a späť.

Pustevny

Pustevny

Vyšliapte si kopec (alebo sa nechajte pohodlne vyviesť lanovkou až hore) a obdivujte unikátne drevené stavby v štýle ľudovej architektúry od slovenského architekta Dušana Jurkoviča. Nájdete tu horskú chalupu Maměnka a tiež Libušín, ktorý sa teraz dočká obnovy po požiari v roku 2014. Miesto je pomenované po pustovníkoch, ktorí tu žili a patrí k nemu aj sto rokov stará hojne zdobená drevená valašská zvonička.