Skvostný pobyt s neobmedzeným wellness

Hotel Jana **** nájdete v náruči zelene na okraji mesta Přerov, pri areáli tenisového klubu. Ponúka príjemné ubytovanie v 93 zrekonštruovaných izbách - hostia si môžu voliť z izieb Comfort, ktoré majú vlastné sociálne zariadenie, LCD TV, minibar, telefón a trezor, v ponuke sú ale tiež izby typu President či Premier Suite.

Hotelová reštaurácia ponúka domácu aj medzinárodnú kuchyňu s dôrazom na kvalitu používaných surovín. Starostlivý výber kvalitných vín z Moravy aj zo sveta vhodne dopĺňa gastronomický zážitok.

Príjemný relax vo wellness

Oddýchnite si v obľúbenom wellness centre, kam máte neobmedzený vstup. Využiť môžete soľnú a aromu paru, fínsku a sennú bio saunu, aroma bio saunu, ľadovú studňu, Kneippove kúpele, whirlpool, tropické sprchy, vodné jaskyne či slnečnú lúku.

Dodatočné info

  • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

  • Dieťa do 14,9 rokov 495 Kč (cca 18 €)/noc na prístelke vrátane polpenzie a wellness.

  • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
  • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
  • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
  • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Marek H.)

Ako 3* hotel je dobrý, pár vecí tomu napomohli. Prístelka pre dieťa bol rozkladací tvrdý gauč (izbu sme mali premier suite), aby sme to nemuseli ustieľať každý deň hore-dole, tak sme ho nechali v strede manželskej postele (našťastie bola široká aj pre troch). Jedlo bolo chutné, ale nebolo povedzme také nápadité, ako býva vo 4* hoteli (z minulých skúseností). Čo sa týka služieb, ktoré sme mali k dispozícii, škoda, že na niektoré som prišiel/zistil až ku koncu pobytu, moja chyba. Pri technickom stave, napr. taký bowlling bol super v rámci hotela, len dlho ho nebol pozrieť niekto z údržby aby ho trochu zrenovoval, často sa zasekávala hra (kolky ostávali hore) a aj dráha by mohla byť rovnejšia, čas sa na nej podpísal. Klimatizácia bola super, na také rýchle vyvetranie, bolo celkom teplo vonku 25-26 stupňov, ovládač bol trochu zničený a náročný na obsluhu. Wellnes je v hoteli super, veľa sáun, hlavne tie "parné" mám v obľube a každý deň otvorený do 23,00 hod, luxus. Hotel nemá bazén, tak sme išli do blízkeho aquaparku v Olomouci - odporúčam. Personál hotela mi prišiel že cez víkend sú tam skôr mladšie ročníky (možno aj brigádne) a až cez týždeň sú ostrieľaní zamestnanci s patričnými skúsenosťami a prístupom. Tip na výlet s deťmi - určite ZOO Zlín Lešná: je to na spôsob Safari, cítite sa ako v lese a nie v betónovej džungli a la Bratislava a ešte aj lacnejšie. A po ceste na SVK sme sa zastavili na krátku - 4 hodinovú zastávku v Bruno Familly parku v Brne - proste bomba a nielen pre deti. Na ceste z BA do hotela sú aj Lednice - zámok, areál - super. Odporúčame reštauráciu Mário - jedlo neskutočne chutné a luxusné na 4*. A parkovanie za 10 Kč na hodinu, až nereálne lacné v porovnaní so SVK.

Vynikajúce (Petra N.)

Krásné prostředí, super služby a milý a usměvavý personál, zkrátka vše na jedničku :).

Skvelé (Lubica Mikulasova M.)

S hotelom sme boli spokojní, ubytovanie pekné, reštauračné služby na úrovni, personál ústretový. Jedine wellness nás trocha sklamal, mohol byť väčší.

Tipy na výlet

Zámok Přerov/Múzeum Komenského

Zámok Přerov/Múzeum Komenského

Renesančný zámok v Přerove mal pôvodne podobu gotického hradu. Striedanie majiteľov (napr. rod Perštejnov) a prestavby ho ale v priebehu storočí pretvorili do súčasnej podoby. Na konci 19. storočia prestal zámok slúžiť na účel bývania a po vzniku Československa prevzalo zámok mesto Přerov. V priestoroch zámku teraz sídli múzeum, ktoré sem bolo presťahované v tridsiatych rokoch minulého storočia. Medzi stále expozície patrí napríklad Školská trieda zo 17. storočia, Školská trieda z doby 1. republiky, Zámocká izba z 1. tretiny 19. storočia či pútavé Tajomstvo tónu zvonov.

Přerov

Přerov

Čo podniknúť vo voľnom čase v Přerove? Horné námestie tvorí komplex hradieb so zachovanými renesančnými meštianskymi domami, z ktorých najvzácnejší je tzv. Korvínský dom s číslom 31 sa zachovalým renesančným portálom z roku 1570. Chodník přerovským luhom s dĺžkou 12 km vás prevedie najkrajšími zákutiami Přerova. Alebo skúste ornitologickú stanicu. Môže sa pochváliť najväčšou expozíciou vtákov v strednej Európe.

Olomouc

Olomouc

Olomouc je nielen živým študentským mestom, v ktorom nie je núdza o skvelé kaviarne, bary a reštaurácie. Nájdete tu nespočetné množstvo pamiatok a zaujímavých miest, ako sú kláštory a chrámy, vyhliadky, múzeá i rozľahlé parky. Dominantou mesta je barokový stĺp Najsvätejšej Trojice na Hornom námestí, zapísaný od roku 2001 medzi pamiatky UNESCO. S deťmi nevynechajte miestnu zoologickú záhradu na Svätom Kopčeku, kde na vás čaká okrem iného tiež priechod výbehom opíc, obrie akvárium alebo rozhľadňa. Na Svätom Kopčeku, ktorý sa nachádza asi 5 km od Olomouca, leží tiež nádherná Bazilika Panny Márie, ktorá je vyhľadávaným pútnickým miestom.