Penzión priamo v centre Božího Daru

Penzión Svatý Petr nájdete priamo v centre Božího Daru, toto mestečko je považované za srdce Krušných hôr. Ubytovaní budete v jednej z deviatich komfortných izieb s moderným vybavením, SAT TV a WiFi. Každá izba je jedinečná, pretože je zariadená v iných farbách. Samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie s WC a sprchou. K dispozícii je tiež jeden apartmán.

Na skvelých pokrmoch si pochutnáte v reštaurácii penziónu, kde sa tiež podávajú raňajky formou bufetu. Večere sa potom servírujú ako jednotné menu. Kedykoľvek počas dňa si tu však môžete dopriať niečo dobré.

Bohaté vyžitie všade okolo penziónu

Neďaleko penziónu sa nachádzajú Božídarské rašeliniská, vydajte sa po náučnom chodníku alebo zavítajte na Ježiškovu cestu. Za návštevu stojí tiež blízky Šlikův hrádek, Hadí hora, Hradničná kámenčia hora Klínovec so svojou rozhľadňou a parádnym výhľadom. Priamo v Božím Dare potom nájdete vlastivedné múzeum. Krásne sú tiež okolité bane Štôlňa Kryštof - Hřebečná a Štôlňa Johannes - Zlatý Kopec.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 350 Kč/deň vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 12 rokov 450 Kč/deň vrátane polpenzie.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 21 Kč/osoba/noc.

 • Parkovanie 50 Kč/deň.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Božidarské rašelinisko

Božidarské rašelinisko

Navštívte najväčšie rašelinisko v Krušných Horách. 3,2 kilometrov dlhý náučný chodník, ktorý začína pri infocentre Boží Dar, vás po povalových chodníkoch prevedie okolo svojej dominanty - hory Špičák (1 115 m n. m.). Zoznámite sa tak s miestnym rastlinným aj zvieracím spoločenstvom a užijete si čerstvý horský vzduch. Náučný chodník je prístupný aj pre vozičkárov a kočíky.

Ski areál Boží Dar - Neklid

Ski areál Boží Dar - Neklid

Niekoľko sto metrov od Božího Daru vás čaká 5 zjazdoviek rôznych obtiažností a tiež skvele vybavený snowpark. Vo výške až 1 135 metrov si tu užijete skvelý výhľad aj snehové podmienky. Samozrejmosťou je požičovňa vybavenia, lyžiarska škola aj bufet s jedlom. Navyše v okolí nájdete tiež upravované bežkárske trasy, na ktorých si môžete vychutnať Krušné hory doslova z prvej ruky.

Skiareál Klínovec

Skiareál Klínovec

Užite si najväčšie lyžiarske stredisko v Krušných horách. V areáli sa môžete tešiť na celkom 6 lyžiarskych vlekov, vrátane moderného snowparku s U rampou aj detské zjazdovky. Iste oceníte aj novú jáchymovskú zjazdovku na južnej strane Klínovca, ktorá má dĺžku 3 kilometre a šírku až neuveriteľných 500 metrov. V okolí nájdete aj viac ako 30 kilometrov upravovaných bežkárskych tratí.