• Neobmedzený vstup do bazéna

 • Sauna a relaxačná miestnosť

 • Bohaté raňajky a večere

 • Fľaša akostného vína

 • Spomienkový predmet

Interhotel America **** na úpätí Píseckých hôr

Vyrazte na dovolenku do Interhotela America ****, ktorý svojím vzhľadom pripomína parník. Hotel je situovaný v pokojnej zóne na úpätí Píseckých hôr v mestskej časti Amerika, podľa ktorej nesie svoj názov.

V hoteli nájdete komfortne zariadené izby s vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha alebo vaňa) a terasou. Pre hostí sú tu pripravené kráľovské postele s rozmermi 200 x 200 cm, minibar, fén a telefón.

Milovníci jedla určite ocenia hotelovú reštauráciu Panorama, v ktorej si okrem medzinárodných kulinárskych pochúťok môžu dopriať aj pohár dobrého vína, alebo šálku kávy. K dispozícii je tiež hotelový bar a zimná záhrada.

Oddýchnite si vo wellness

V Interhoteli America **** vás čaká neobmedzené využívanie wellness centra s krytým vyhrievaným bazénom a saunou. Zdarma môžete využiť tiež posilňovňu. Zabudnite tak na starosti všedného dňa a relaxujte.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 5,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a večeru.

 • Dieťa do 11,9 rokov na prístelke 275 Kč (cca 11 €)/noc (bez nároku na večeru).

Príplatky:

 • Príplatok za rodinný apartmán pre 4 osoby (2x spálňa, obývacia izba, 2x kúpeľňa s WC) 1 450 Kč (cca 56 €)/3 dni a 2 450 (cca 94 €)/5 dní.

 • Príplatok za dvojlôžkový apartmán s možnosťou prístelky (spálňa, obývacia izba s rozkladacou sedacou súpravou, veľká kúpeľňa) 950 Kč (cca 37 €)/3 dni a 1 583 Kč (cca 61 €)/5 dní.

 • Predĺženie pobytu o ďalšiu noc pre dve osoby v dvojlôžkovej izbe za 1 450 Kč (cca 56 €)/izba/noc.

Ďalšie info:

 • Kupón nie je možné uplatniť v termíne 20.12.2018 - 2.1.2019.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 170 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Květa K.)

Prostředí hotelu bylo příjemné. Jídlo celkem dobré. U vířivky nás zarazilo, že se do ní chodí bez plavek :-) S tím jsme se ještě nesetkali. Personál příjemný.

Skvelé (Tereza L.)

Prostředí hotelu bylo super. Velmi nás překvapila moderně zařízená koupelna a i s místností, kde jsme spali a trávili čas jsme byli spokojeni. Se službami jsme byli také velmi spokojeni a snídaně s večeří neměli chybu. Jenom pár věcí, které bychom vytkli jsou ty, že nám chyběl ještě jeden koš ve velké místnosti, pak horší stav posilovny jelikož jsme lidi, kteří si rádi zacvičí a pak nepřítomnost paní pokojské, když jsme dávali na kliku cedulku s prosbou o úklid pokoje. Přišla až později na výměnu ručníku a vynesení koše.

Vynikajúce (Irena D.)

Vybavení hotelu bylo odpovídající, postele velmi pohodlné, příjemné prostředí jak v interiéru, tak v exteriéru. Večeře byla moc dobrá. Personál hotelu velmi vstřícný a příjemný.

Tipy na výlet

Písek

Písek

Mesto Písek leží na rieke Otave a môže sa pýšiť ako bohatou históriou, tak mnohými modernými zaujímavosťami. Jednou z najväčších atrakcií je najstarší kamenný most v Čechách, ktorý nechal už v 13. storočí postaviť Přemysl Otakar II. ako súčasť zlatého chodníka. Ďalšou zaujímavosťou je aj časť nábrežia s farebnými domami prezývaná Amsterdam alebo Titanik. Na južnom okraji historického centra sa nachádza Kostol Narodenia Panny Márie. Z dvojice jeho veží si môžete užiť výhľad do okolia. Ak vás zaujíma dobová technika, vydajte sa do elektrárne kráľovského mesta Písek. V expozíciách Prácheňského múzea sa zase dozviete viac o ryžovaní zlata alebo rybárstve.

Zemský žrebčinec Písek

Zemský žrebčinec Písek

Historický žrebčín z počiatku 20. storočia je dnes jedným z niekoľkých posledných štátnych podnikov na chov koní. Medzi najslávnejších odchovancov patrí najmä žrebec Adro, ktorý bol tiež predlohou pre kone na pomníku sv. Václava na Václavskom námestí v Prahe. Na svoje si tu prídu najmä milovníci koní, ale aj rodiny s deťmi. Prehliadky tohto vzácneho chovateľského zariadenia sa usporadúvajú štyrikrát týždenne (PO, ST, PA, NIE od 13:00 hod).

Krokodýlia zoo Protivín

Krokodýlia zoo Protivín

Krokodília ZOO v Protivíne je veľkou atrakciou pre všetkých, ktorí sa neboja. V najväčšej európskej kolekcii nájdete 22 druhov krokodílov, aligátorov, kajmanov a gavialov. Najväčšie krokodíly dorastajú aj viac ako štyri metre. Zaujímavosťou je tiež expozícia mláďat, kde môžete vidieť odchov a liahnutia krokodílov priamo v inkubátoroch. Ďalej tu môžete navštíviť aj kolekciu jedovatých hadov alebo Zoologické múzeum s kostrami krokodílov a ďalších zvierat.