Pohodový kúpeľný pobyt

Ak premýšľate, ako stráviť príjemné zimné chvíle, zájdite si do Hotela Polonia. Má ideálnu polohu - len 3 minúty chôdze parkom od samotného centra Mariánskych Lázní, najjužnejšieho cípu slávneho kúpeľného trojuholníka.

Ubytovaní budete v izbe 1. kategórie, ktorá disponuje vlastným sociálnym zariadením, TV a telefónom. Väčšina izieb a všetky spoločné priestory hotela majú WiFi.


Hostia Hotela Polonia si pochvaľujú obzvlášť dobré umiestnenie hotela a veľmi ochotný personál.


V rámci plnej penzie si v miestnej reštaurácii pochutnáte na množstve vynikajúcich pokrmov. V kaviarni potom určite poteší ponuka múčnikov a zmrzlinových pohárov.

Doprajte si tie najlepšie procedúry

Služby hotela sú na vysokej úrovni, preto sa nezdráhajte dopriať si to najlepšie z ich ponuky. Klasická masáž nielen uvoľní unavené svaly a pomáha relaxovať, ale dokáže aj zmierniť bolesti, stres, zlepšiť krvný obeh a uvoľniť napätie. Skvelé sú aj reflexné masáže, horúce lávové kamene či rašelinový obklad, čo je jedna z najúznávanejších foriem tepelnej terapie.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 345 Kč (cca 13 €)/noc vrátane plnej penzie.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 21 Kč (cca 0,8 €)/osoba/noc.

 • Parkovanie 150 Kč (cca 5,8 €)/noc (nutná rezervácia).

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 120 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Svetlana V.)

Pobyt byl skvělý, maminka si ho nemohla vynachválit. Příjemný personál, služby byly skvělé.

Vynikajúce (Jarmila K.)

Dobrý den, prostředí hotelu vzdušné, prostorné, čisté, pobyt předčil naše očekávání, bez chyb, strava chutná dostačující, wellness příjemné, personál sympatický, vstřícný, pozorný, milý. Doporučení všechny vyhlídky na Mariánské Lázně, jen špatně značené trasy vycházek a naučných stezek.

Vynikajúce (Krejsa J.)

Byli jsme velmi spokojeni, strava výborná, celý personál moc příjemný - doporučujeme každému. Chválíme maséra. Byl ochotný, příjemný. LP

Tipy na výlet

Kúpele Mariánské Lázně

Kúpele Mariánské Lázně

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Skiareál Mariánky

Skiareál Mariánky

Skiareál Marianka ponúka návštevníkom 1600 metrov upravovaných zjazdových tratí, kabínkovú lanovku aj detský park. Funguje tu požičovňa lyží, lyžiarska škola pre deti a tešiť sa môžete aj na skibar s občerstvením a pravidelné večerné lyžovanie.

Skiareál Plešivec

Skiareál Plešivec

Plešivec v Krušných horách je pomerne mladým areálom a tak je samozrejmosťou moderné vybavenie a skvelé lyžiarske podmienky. Niekoľko sedačkových lanoviek a až 10 km tratí zaručí, že nudiť sa tu rozhodne nebudete. Okrem lyžovania získate jeho návštevou ešte niečo navyše. Na jeho vrchole sa nachádza rozhľadňa a reštaurácia. Môžete si teda vychutnať nielen výborné jedlo, ale aj romantický výhľad do okolia.