Rekreácia pri brehu Veľkého rybníka

V čarovnej dedinke menom Jesenice a priamo pri brehu Veľkého rybníka sa nachádza ideálny cieľ vašej rekreačnej dovolenky - hotel Jesenice.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách, ktoré sú komfortne vybavené. Každá izba má vlastnú kúpeľňu so sprchovým kútom, TV/SAT a WiFi pripojenie.


Zákazníci Zľavokingu si pochvaľujú veľmi príjemný personál, čistotu a poskytované služby. Kladne hodnotia aj možnosť výberu jedla v reštaurácii.


V hotelovej reštaurácii si pochutnáte na polpenzii, ale zavítať sem môžete aj na obed. Vyberiete si z českej aj medzinárodnej kuchyne a nechýba ani divina či grilované pokrmy. Z presklenej terasy si počas jedla užijete skvostný výhľad na krajinu.

Relaxujte po svojom

Zbožňujete relax? Hotel ponúka tiež oxygenoterapiu, solárium, klasické relaxačné masáže alebo napríklad soľnú jaskyňu z pravej soli z Mŕtveho mora.

Pre milovníkov športu je k dispozícii tenisový kurt, ihrisko skvelé na volejbal i basketbal a palice na Nordic Walking. Večer vás zabaví stolný tenis, biliard a stolný futbal. Pre deti je k dispozícii detská herňa.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov za 500 Kč/noc vrátane služieb.

 • Dieťa od 12 rokov za 1 395 Kč/pobyt vo všedné dni vrátane služieb.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,55 €)/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Zákaz domácích mazlíčků

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Renáta V.)

Ubytování super, bufetová snídaně výborná, první večeře jako závodní kuchyně, druhá večeře dobrá. V nápojovém lístku měli cenu vína 0.75l, karafa v které víno donesli měla obsah 1l. Otevřením u stolu a následné degustaci by předešlo nepříjemným reklamacím. Vůbec nám nechutnalo. Nutno dodat že se vše vyřešilo k spokojenosti zákazníka.

Vynikajúce (Radka P.)

S pobytem v Jesenici jsme byli spokojení, prostředí se nám líbilo, byli jsme ubytováni v přilehlých bungalovech, docházeli jsme na hlavní budovu a i tak to bylo fajn měli jsme soukromí, jídlo i služby byli v pohodě, personál, pokud by se něco našlo na vylepšení byli by to maličkosti. Na výlet jsme se vydali na Křivoklát a stojí určitě za návštěvu. Děkujeme za odpočinkový pobyt. R

Vynikajúce (Zdenka P.)

Pobyt v říjnu 2018- maximální spokojenost s ubytováním , stravováním formou bufetu, službami hotelu, balneo procedurami, ochotou a přístupem personálu , prostředím a okolím hotelu. Spousta tipů na výlety, doporučujeme specielně Rabštejn nad Střelou, hrad Krakovec, vycházky kolem rybníka. Rádi se vrátíme.

Tipy na výlet

Zrúcanina hradu Krakovec

Zrúcanina hradu Krakovec

Tajomný a romantický hrad Krakovec bol v 14. storočí typickou ukážkou vtedajšej gotickej architektúry. Obdivovať tu môžete zachovalé prvky ako hradnej tak zámockej architektúry. Hrad totiž vo svojej dobe reprezentoval predovšetkým prepychové bývanie a honosnosť. Po vyhnaní z Prahy tu prebýval trebárs aj Majster Ján Hus, ktorý slúžil omše v miestnej kaplnke.

Rakovník

Rakovník

Pri návšteve Rakovníka sa rozhodne nudiť nebudete. Čaká vás malebné mesto plné pamiatok, histórie a pivnej kultúry. Obdivovať môžete miestne opevnenia, židovské mesto so synagógou a historické centrum. Rakovnicko je tiež pevne späté s pestovaním chmeľu a tradíciou varenia piva, ochutnať môžete napríklad miestne pivo Bakalár. V okolí nájdete aj stovky kilometrov turistických, cykloturistických a vodáckych trás, ktoré vás prevedú krásami miestnej prírody.

Křivoklát

Křivoklát

Navštívte historický hrad z 12. storočia, ktorý hral významnú úlohu v živote českých kráľov, kniežat a šľachty. Přemysl Otakar II. ho dal založiť a neskôr sa na ňom zdržiaval Karol IV., prestavoval ho Václav IV. a konečnú podobu mu vtlačil Vladislav Jagelovský. Za doby husitských vojen sa v ňom uchovávali tiež korunovačné klenoty a býval významným väzením. Dnes si tu môžete prezrieť hradnú kaplnku, mučiareň, Kráľovsku a Rytiersku sálu alebo knižnicu s 52 tisíckami zväzkami.