Luhačovice sú jedny z najobľúbenejších kúpeľov na Morave, navštívte ich tiež! V Penzióne Oáza vás čaká skvelá polpenzia, welcome drink aj útulné izby. V cene balíka si užijete tiež vstup do mestskej plavárne s mnohými vodnými atrakciami.

Útulný penzión v kúpeľnom meste

Zamierte do Luhačovíc, malebného kúpeľného mestečka na rozhraní Valašska a Slovácka. Penzión Oáza sa nachádza priamo na hlavnej triede neďaleko vlakovej i autobusovej stanice, takže ho nemôžete minúť.

Ubytovaní budete v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Izby sú útulné a vybavené WiFi, televízorom a chladničkou. Pre bezbariérový prístup si vyžiadajte izbu na prízemí.

Súčasťou penziónu je ďalej reštaurácia, cukráreň, bufet a terasa, kde sa v letných mesiacoch griluje. V reštaurácii ochutnáte regionálne špeciality aj jedlá medzinárodnej kuchyne. Bohatý je aj sortiment alkoholických i nealkoholických nápojov, víno si vyberiete priamo z vinotéky penziónu.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 14,9 rokov 500 Kč/noc vrátane ubytovania a stravy.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 15 Kč/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Kupón nie je možné využiť v termínoch 19.4. - 22.4.2019.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 50 - 100 Kč/noc

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Tipy na výlet

Mestská plaváreň Luhačovice

Mestská plaváreň Luhačovice

Mestská plaváreň Luhačovice poskytuje jedinečnú príležitosť celoročného kúpania v plaveckom bazéne so štyrmi dráhami, zážitkovom bazéne s chrličmi, tryskami, divokou riekou a ďalšími lákadlami pre deti a dospelých. Oddýchnuť si môžete vo vírivke pre 10 osôb a cez leto sú k dispozícii aj slnečné terasy. Vstup na tri hodiny pre dospelého vyjde zhruba na 150 - 180 Kč (cca 5,5 - 6,5 €).

Luhačovice

Luhačovice

Najobľúbenejšie moravské kúpele ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a chrúmaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na pedálovej lodi alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejách a parkoch.

Luhačovické pramene

Luhačovické pramene

Luhačovice sú prameňmi doslova posiate a ich príjemné stopovanie už pohltilo nejedného návštevníka tohto kúpeľného mestečka. Prameňov prístupných z fontány je celkom 7 a sú nimi Vincentka, Aloiska, Ottovka, Prameň Dr. Šťastného, Prameň Sv. Jozefa, Viola a Nový Jubilejný. Vedeli ste však, že sa tu vyskytuje desať ďalších? Napr. Vincentka 2 alebo Elektra 1 a 2 (vyvierajúca neďaleko rovnomenného kultúrneho domu). Mnohé z nich sa nevyužívajú, s niektorými sa však môžete stretnúť pri rôznych kúpeľoch či inhaláciách.