Hotel v pokojnej lokalite pri Brnenskej priehrade

Hotel Fontána *** sa nachádza v pokojnom prostredí priamo pri Brnenskej priehrade. Hoci je všade okolo krásna príroda, do centra mesta sa dostanete za 20 minút.

Ubytovanie je pre vás pripravené v dvojlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením a nádherným výhľadom na vodnú hladinu priehrady. V niektorých izbách je k dispozícii aj LCD TV.

V miestnej reštaurácii vás čakajú bohaté raňajky, večere výberom z menu aj popoludňajšie občerstvenie s čajom, kávou i sladkým prekvapením.

Oddýchnite si v hotelovom wellness

V hoteli Fontána si svoj pobyt naozaj užijete. Čaká na vás bazén s vírivkou (7:00 - 10:00 hodín a 12:00 - 22:00 hodín) a sauny (18:00 - 20:00 hodín). Vyberať môžete z fínskej alebo infra sauny. Ak si chcete svoj pobyt naozaj vychutnať, môžete za príplatok využiť tiež jednu z ponúkaných masáží.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 599 Kč (cca 23 €)/noc vrátane lôžka a polpenzie.

Ďalšie info:

 • Špeciálne stravovacie diéty (bezlepková, bezlaktózová, atď.) je nutné hlásiť už pri rezervácii.

 • Počet vstupov do bazéna, vírivky, sauny a fitness zodpovedá počtu nocí na kupóne.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Pavla ?.)

V hotelu Fontána jsme byli moc spokojeni, výborné ubytování, vstřícný přístup personálu zvlášť na recepci (měnili jsme termín pobytu), teplý bazén, příjemná vířivka, krásné prostředí brněnské přehrady. Vřele doporučuji.

Vynikajúce (Romana J.)

S pobytem jsme byli velmi spokojeni. Hlavně wellness a prostředí bylo výborné. Strava poněkud chudší, ale za to byl velmi příjemný personál. Doporučila bych tento pobyt dalším zákazníkům, protože je zde velká možnost tipů na výlet. Tři dny je skoro málo na tento pobyt.

Vynikajúce (Monika V.)

S pobytem jsme byli spokojeni, příjemný a ochotný personál, hlavně paní na recepci, vždy poradila, pomohla. Hotel na klidném místě v blízkosti přehrada. Strava a wellness bez výhrad, vše v pořádku.

Tipy na výlet

Brnenská priehrada

Brnenská priehrada

Okolie brnenskej priehrady je krásne v akomkoľvek ročnom období, v teplých mesiacoch sa môžete prechádzať okolo vodnej hladiny, brázdiť breh na bicykli alebo sa previezť pravidelnou parníkovou dopravou, v zime je priehrada skvelou príležitosťou k prevetraniu korčulí či bežiek. Čerešničkou na torte sú každoročne organizované veľkolepé ohňostroje Ignis Brunensis aj ďalšie kultúrne podujatia, ktoré sa pravidelne okolo priehrady konajú.

Brno

Brno

Brno alebo aj Štatl či Oltec, ako hovoria mestu miestni, je moravská metropola svetového významu, aj napriek tomu si však zachováva skvelú priateľskú atmosféru a privíta vás nežnou, materskou náručou. Či už túžite po pokoji, kultúrnych zážitkoch alebo zaujímavých pamiatkach, v Brne sa vám dostane dostatok všetkého. Mesto žije rôznymi festivalmi, je domovom slávnych divadelníkov aj hudobníkov, prvotriednych reštaurácií a krčmičiek. Navštíviť môžete tiež hrad Špilberk, katedrálu sv. Petra a Pavla, miestnu hvezdáreň či ZOO alebo sa prejsť po zelených parkoch. V Brne sa rozhodne nudiť nebudete.

Hrad Veveří

Hrad Veveří

Známy a turisticky veľmi navštevovaný hrad na skale pár kilometrov od centra Brna má za sebou veľmi bohatú históriu plnú míľnikov pre celú krajinu, ale aj časté striedanie majiteľov spojené s necitlivými úpravami na rôzne účely. V posledných 15 rokoch prebieha na hrade, ktorý je opäť otvorený verejnosti, pozvoľná rekonštrukcia a Veveří sa stalo dejiskom festivalov a ďalších zaujímavých kultúrnych podujatí.