Wellness pobyt uprostred malebnej krajiny

Podhorie Bielych Karpát ponúka krásne scenérie, ktoré si najlepšie vychutnáte dobre najedení a oddýchnutí. Preto sa ubytujte v Hoteli Radějov *** kúsok od priehrady Lučina, kde na vás čaká skvelé jedlo a moderné wellness centrum.

Môžete si vybrať medzi izbami Standard a luxusnejšími zrekonštruovanými izbami Superior so zrekonštruovanou kúpeľňou. V oboch typoch izieb je samozrejmosťou vlastné sociálne zariadenie a TV.

Gastronómia a wellness

Pochutnajte si v miestnej reštaurácii na tradičných moravských a českých pokrmoch, bokom nezostávajú ani jedlá z iných európskych a mimoeurópskych krajín. Reštaurácia je otvorená každý deň od 9:00 do 21:00 hodín.

Zájdite si do hotelového wellness centra, do ktorého máte v rámci prevádzkových hodín neobmedzený vstup zdarma. Oddychujte vo vírivke, fínskej saune či infrasaune. Rozohriate telo potom schladíte v ochladzovacom bazéne. Vyskúšajte tiež Kneippov chodník, ktorý je vynikajúci na prekrvenie dolných končatín.

Za vínom do pivničky

Ak si vyberiete víkendový variant, tešte sa na sobotnú návštevu vínnej pivnice, kde vás čaká neobmedzená konzumácia pravého moravského vína. K moravskej zábave neodmysliteľne patrí aj živá hudba, tešte sa preto na vystúpenie s harmonikou.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 13,9 rokov 450 Kč (cca 17 €)/noc na prístelke s raňajkami.

 • Dieťa od 14 rokov alebo dospelý platí 50 % z ceny kupónu vrátane ubytovania, polpenzie a služieb (konzumácia v pivničke je až od 18 rokov).

Ďalšie info:

 • V týchto termínoch nie je možné kupón uplatniť 18.4. - 22.4.2019

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Katerina H.)

Jde vidět, ze majitele dělají svou práci s láskou a postupně dávají cely hotel dokupy. Wellness centrum parádní, dostatek odpočívacích míst a dostatečný prostor v saunách a ve vířivce. Restaurace pěkná, snídaně luxusní, večeře trošičku slabší, ale velmi chutný průměr. Večer ve vinném sklípku byl úžasný, vína byly moc dobré a muzikanti bezkonkurenční. Jediné, s čím jsme nebyli spokojeni, byly postele. Bohužel i v pokoji Superior byly postele hodně staré a nepohodlné - jinak vše naprosto v pořádku a celkově jsme si pobyt užili.

Vynikajúce (Gustav L.)

V hoteli Radejov sme boli prvýkrát a sme milo prekvapení a hlavne spokojní. Celkovo izba, jedáleň - strava a hlavne wellnes na vysokej úrovni. Určite budeme odporúčať.

Vynikajúce (Simona V.)

Pobyt jsme kupovali jako dárek pro rodiče. Podle jejich reakcí byli spokojenosti naprosto se vším. Nejlepší ze všech, kde doposud byli.

Tipy na výlet

Slovácko

Slovácko

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednej z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Čertoryje

Čertoryje

V geologickom podloží tejto časti Karpát sa striedajú rôzne silné vrstvy dvoch alebo viacerých usadených hornín, najčastejšie pieskovcov a ílovcov. V minulosti si ľudia mysleli, že je krajina rozrytá čertmi. Práve odtiaľ pochádza názov tejto národnej prírodnej rezervácie - Čertoryje. Zosuvy pôdy ale nemajú v skutočnosti na svedomí čerti, ale gravitácia a voda. Striedajú sa tu doliny s návršiami. Rezerváciu preslávil vzácny hmyz, rastliny a lúky pripomínajúce anglický park.

Baťov mrakodrap/Dvadsaťjednotka

Baťov mrakodrap/Dvadsaťjednotka

Baťov mrakodrap nechal v tridsiatych rokoch postaviť Jan Antonín Baťa ako sídlo riaditeľstva firmy Baťa. Vo svojej dobe išlo o unikátnu budovu inšpirovanú mrakodrapmi v USA. Tu sa nachádza povestný výťah, ktorý mal slúžiť ako Baťova kancelária. Najvyššia budova mesta má číslo 21, preto je skôr známa ako "Dvadsaťjednotka". Na jej streche sa nachádza vyhliadková terasa s kaviarňou, ktorá je prístupná verejnosti. Odtiaľ budete mať celý Zlín ako na dlani.