Ubytovanie uprostred prírody s nádherným výhľadom

Ak hľadáte pokojnú a ničím nerušenú dovolenku, Hotel Kopanice **** je tou správnou voľbou. Nachádza sa uprostred chránenej krajinnej oblasti Bielych Karpát, kde načerpáte novú energiu.

Ubytovaní budete v izbách s krásnym výhľadom do okolia. Každá izba má svoje vlastné sociálne zariadenie a je plne vybavená (LCD TV, fén, minibar, trezor).

Na lokálnu aj klasickú kuchyňu sa môžete tešiť v hotelovej reštaurácii Vyhlídka. Tradičné aj netradičné drinky potom nájdete v Lobby bare. Priamo v reštaurácii sa zabavia aj vaše ratolesti vďaka detskému kútiku.

Oddýchnite si vo wellness

V hotelovom wellness, ktoré je vám neobmedzene k dispozícii, si iste vychutnáte relaxačný bazén (30 °C), uvoľnenie vo vírivke (37 °C) či vyhriatie v saune. So zľavou je tiež možné dopriať si aj jednu z mnohých ponúkaných masáží. Do wellness zóny sa dostanete suchou nohou, z izby rovno v hotelovom župane.


Kraj žítkovských bohýň

V kraji bielokarpatských lesov a horských planín je silná tradícia ľudovej mágie. Najmä osada, dnes obec Žítková, je preslávená miestnymi ženami, ktorým sa hovorievalo bohyne. Prezrite si dom, kde žila posledná z nich - Irma Gabrhelová. Týmto miestom sa nechalo inšpirovať aj niekoľko spisovateľov. Napríklad Kateřina Tučková s knihou Žítkovské bohyne či Jiří Jilík a jeho kniha Žítkovské čarovanie.

Dodatočné info

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko.

 • Deti do 10,9 rokov 300 Kč (cca 11 €)/noc vrátane raňajok.

 • Ďalšia osoba 700 Kč (cca 28 €)/noc vrátane raňajok.

 • Zapožičanie detskej postieľky 60 Kč (cca 2,2 €)/noc.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Zákaz domácich maznáčikov

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Miroslav P.)

So všetkým sme boli velice spokojní.Všetko co bolo v kupóne sme dostali,strava výborná,personál na 100%. Boli sme v tomto hoteli už niekolkokrát a vždy bol pobyt perfektní vo všetkom.

Vynikajúce (Antonín T.)

Celkový pobyt byl vynikající. Velmi příjemná obsluha v restauraci, skvělé recepční, vycházely vstříc našim přáním. Stravování na vysoké úrovni, pokoje čisté a upravené.

Vynikajúce (Alena ?.)

Prostředí hotelu bylo na dobré úrovni, pokoje čisté, uklizené jídlo bylo vynikající, obsluha vstřícná, wellness i když je malý bazén zato je v něm teplá voda a s vnučkou jsme se vydováděli. Personál velmi ochotný a milý. Tento hotel můžu jen doporučit.

Tipy na výlet

Žítková a žítkovské bohyne

Žítková a žítkovské bohyne

Ak vás lákajú miesta plné záhad a mágie, zamierte do Žítkovej. Ešte donedávna tu žili ženy nadané liečiteľskými a vešteckými schopnosťami, známe ako žítkovské bohyne. Najviac sa o tomto fenoméne dozviete v Múzeu poslednej žítkovskej bohyne, ktoré vzniklo v chalupe v osade Čierné, kde posledná žítkovská bohyňa prežila väčšinu svojho života. Okrem prehliadky sa vám tu dostane aj zasväteného výkladu.

Archeoskanzen Modrá

Archeoskanzen Modrá

Ako sa žilo na Veľkej Morave? Odpoveď na túto otázku dostanete v Archeoskanzene Modrá, veľkomoravskom sídlisku stredného Pomoravia neďaleko Uherského Hradiště. V skanzene uvidíte ukážky tradičných remesiel a poľnohospodárstva a iné náučné predstavenia a programy. Skanzen je v prevádzke od apríla do októbra, v ostatných mesiacoch potom funguje na objednávku.

Jazierko lásky

Jazierko lásky

Až sa budete prechádzať krásnou prírodou obklopujúcou Luhačovice, skúste zavítať tiež k jazierku lásky, ktoré sa nachádza v kopcoch kúsok za mestom. Miestna legenda hovorí, že slobodné ženy, ktoré do neho namočia ukazovák, do roka a do dňa nájdu pravú lásku. Avšak ani sami obyvatelia Luhačovíc si nie sú príliš istí, či to má byť pravá alebo ľavá, a čo sa stane, ak v ňom namočíte zlú ruku. Voľte teda múdro. K jazierku pohodlne dôjdete po ceste Hazanská (smer na Řetechov), v kopcoch je potom nutné včas odbočiť medzi stromami, kde je toto romantické miesto ukryté.