Romantický hotel v Prahe

Hotel Golden Golem *** sa nachádza v Prahe 8 na pozemku bývalej poľnohospodárskej usadlosti, čo mu dodáva jedinečnú a pokojnú atmosféru. Hotel disponuje 12 izbami s 26 lôžkami. Izby sú vybavené klimatizáciou, kvalitným dubovým nábytkom, trezorom, minibarom, TV, fénom a WiFi pripojením.

V hotelovej reštaurácii oceníte výzdobu z rudolfínskeho obdobia, milú obsluhu a predovšetkým výborné jedlo.

Zaparkujete pohodlne na hotelovom parkovisku, ktoré sa na noc zatvára.

Za pamiatkami do centra aj okolia

Vďaka polohe hotela budete mať na svojom pobyte skvelú východiskovú pozíciu ako pre spoznávanie významných pamiatok hlavného mesta, tak pre cestovanie po jeho okrajových častiach a okolí. Blízko to budete mať trebárs do pražskej Tróje alebo do Mělníku, kde sa zlievajú Labe s Vltavou. Za návštevu navyše stoja aj iné hrady, než len ten Pražský.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 2,9 rokov zdarma vrátane lôžka a stravy.

 • Deti do 11,9 rokov 370 Kč (cca 13,7 €)/noc vrátane lôžka a stravy.

 • Deti od 12 rokov a ďalší dospelí 420 Kč (cca 15,5 €)/noc vrátane lôžka a stravy.

Ďalšie info:

 • Pre všetky potrebné informácie a rezervácie kontaktujte hotel iba e-mailom na golem@golem-praha.cz.

 • Pre využitie kupónu v termínoch štátnych sviatkov a prázdnin je nutné zakúpiť variant KEDYKOĽVEK.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel je čiastočne bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Karel L.)

Vše ok, jídlo výborné a personál skvělý, měli jsme k večeři steaky a ty byly luxusní, a paní servírka byla úžasná - skvělé a profesionální vystupování.

Skvelé (anna K.)

Lokalita a prostredie hotela pekné, pokojné, ubytovanie kvalitné. Strava tiež dobrá. Trochu si treba zvyknúť na personál, na začiatku sa zdalo, že tam nepatríme, 48minút sme čakali na jedlo /knedle, mäso, kapusta. /Povedali nám, že sme prišli v špičke, ale bolo nás tam dokopy šesť až osem.. Napriek tomu by som tam šla znova, vrelo doporučujem.

Vynikajúce (Iva D.)

Ubytovaní jsme byli jinde z provozních důvodů - v hotelu Frýdl - zde jsme byli velmi spokojeni.

Tipy na výlet

Zoo Praha a Botanická zahrada

Zoo Praha a Botanická zahrada

Zavítajte do Tróje a navštívte ZOO, ktorá podľa hodnotenia patrí medzi tie najlepšie na svete. S celou rodinou tu môžete obdivovať takmer 700 druhov zvierat v rôznych tematických expozíciách, ako Vodný svet, Afrika alebo Indonézska džungľa. Užiť si môžete tiež kŕmenie zvierat a rôzne zážitkové programy pre deti. Otvorené má denne (vrátane víkendov a sviatkov) od 9 hodín. Hneď vedľa nájdete aj areál botanickej záhrady, kde nájdete rastliny z celého sveta. Iste si užijete aj meditačnú japonskú záhradu alebo rastlinné bistro.

Rezidenčný areál Cisárksy mlyn

Rezidenčný areál Cisárksy mlyn

Neďaleko pražského parku Stromovka, nájdete unikátny, tajuplný a rovnako tak romantický rezidenčný areál Cisársky mlyn, ktorý je jednou z významných stavieb rudolfínskej Prahy 14. storočia. Dnes si tu môžete prenajať honosné apartmány alebo aspoň obdivovať vtedajší jedinečný súbor a záhradnú architektúru. Nevynechajte tak návštevu jedného zo zabudnutých miest Prahy.

Hrad Bezděz

Hrad Bezděz

Navštívte tajomný hrad Bezděz, ktorý dal založiť Přemysl Otakar II. ako kráľovský hrad. V priebehu histórie sa stal väzením a nakoniec skoro zrúcaninou, ktorá inšpirovala aj básnika Karla Hynka Máchu, ktorému jeho romantická silueta doslova učarovala. Z pôvodnej hradnej veže vás navyše čaká nádherný výhľad na Máchovo Jazero a okolie.