Dovolenka plná oddychu vo Východných Čechách

Zažite dovolenku plnú pohody a oddychu a ubytujte sa v Hoteli Tatra ***, ktorý sa nachádza v centre Nového Bydžova. Okolie hotela je ideálnym miestom ako pre páry, tak aj pre rodiny s deťmi.

V hoteli sú k dispozícii komfortne zariadené izby, ktorých súčasťou je TV/SAT, internetové pripojenie a vlastné sociálne zariadenie. Na vyžiadanie je tu aj bezbariérová izba.

V reštaurácii si pochutnáte na raňajkách formou bufetu a trojchodových večeriach s výberom z menu. Počas pobytu tak ochutnáte ako miestne, tak aj medzinárodné špeciality.

Maximálne zrelaxujete vďaka vstupu do privátneho wellness klubu. Čaká vás tu vonkajšia vírivka, sauna i ochladzovňa, využijete tiež relaxačnú miestnosť. V hoteli sa rovnako tak nachádza soľná jaskyňa, solárium a masážne štúdio, kam môžete zavítať za poplatok.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 17,9 rokov 399 Kč (cca 15 €)/noc vrátane služieb a polpenzie.

 • Osoby od 18 rokov 50 % z ceny pobytu vrátane polpenzie a všetkých služieb.

Príplatky:

 • Víkendový príplatok 200 Kč (cca 7,5 €)/izba/noc.

 • Príplatok za VIP izbu (v pokojnej časti hotela s lepším vybavením) 250 Kč (cca 9,5 €)/noc.

Ďalšie info:

 • Za príplatok je možné predĺženie pobytu a barový servis vo wellness klube.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Josef M.)

Hotel útulný, služby perfektní. Strava -snídaně celý týden stejné,večeře výběr z 10 minutek. Personál ochotný a vstřícný.

Skvelé (Naďa K.)

Personál hotelu byl vstřícný a ochotný. Strava byla velmi dobrá, chybělo mi tmavé žitné pečivo k snídani, protože pšeničné bílé nejím. Poskytnuté služby wellness bych rozšířila o více druhů masáží, o manikůru, kosmetické služby, fitcentrum - zde by měl být trenér, který poradí, určitě by to všichni ocenili, protože každý má na sebe více času. Chybí zde hlavně bazén, téměř všem. Pokoje pěkně vybavené, na našem pokoji bohužel špatná sprcha, která sice sprchovala, ale voda se rozstřikovala na všechny strany.

Skvelé (Kamil K.)

Prostředí hotelu bylo moc krásné, z venku trochu horší, ale uvnitř naprostá spokojenost.

Tipy na výlet

Jičín

Jičín

Dominantou Jičína je 52 m vysoká Valdická brána, mesto samotné je potom bránou do Českého raja, ktorý patrí k najobľúbenejším turistickým lokalitám Česka. Výlet do Jičína je vhodný pre rodiny s deťmi, keďže ide o domov obľúbeného rozprávkového lúpežníka Rumcajsa. Každý rok sa tu koná festival Jičín - mesto rozprávky, navštíviť môžete tiež Rumcajsov chodník alebo múzeum hry a interaktívnu galériu Rumcajsov svet Radka Pilaře.

Hradec Králové

Hradec Králové

Navštívte architektonickú perlu východných Čiech. Terajšiu podobu mu vtlačili na začiatku 20. storočia predovšetkým dvaja architekti - Jan Kotěra a Josef Gočár. Centrum mesta s katedrálou sv. Ducha aj renesančnou Bielou vežou vás očarí, nenechajte si ale ujsť tiež monumentálnu urbanistickú budovu Múzea Východných Čiech na Eliščinom nábreží. V Hradci si môžete užiť aj obrie akvárium, romantické prechádzky po nábreží alebo dokonca vyhliadkové plavby po Labe.

Hrad Pecka

Hrad Pecka

Pôvodne gotický hrad z 13. storočia, ktorý je prezývaný Perlou Podkrkonoš, má dnes podobu renesančného zámku a jedná sa o jediný interiérový prístupný objekt v celých Krkonošiach. Čakajú tu na vás nielen dva prehliadkové okruhy, vďaka ktorým si môžete napríklad prezrieť miestnu mučiareň a dozvedieť sa viac o histórii hradu, ale aj povesti a úchvatná vyhliadka na hrebene Krkonôš.