• Neobmedzený vstup do bazéna

 • Aromatická parná sauna

 • Vybrané nápoje neobmedzene

 • All inclusive stravovanie

 • Samoobslužný zmrzlinový bufet

Luxusný zážitok si môžete dopriať na dovolenke v Hoteli Lions v Stredných Čechách. A čo k tomu patrí? Neobmedzený vstup do moderného wellness i parnej sauny, all inclusive so zmrzlinovým bufetom a neobmedzenou konzumáciou nápojov plus zľava na procedúry.

Luxusný odpočinok v Stredných Čechách

Užite si ubytovanie vo vyhľadávanom Hoteli Lions, ktorý nájdete v krásnej dedinke Nesuchyně. Na prvý pohľad vás určite zaujme okolitá krajina, jazierko a dve sochy levov, ktoré počas pobytu strážia váš pokojný spánok.

Pripravené sú pre vás moderne zariadené izby STANDARD KOMFORT. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a LCD televízorom. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie zdarma.

Relaxujte vo wellness a športujte hneď pri hoteli

Zregenerujte svoje telo v modernom wellnes balneo centre, do ktorého máte voľný vstup. Oddýchnite si v zrekonštruovanom bazéne, vírivke a aromatickej parnej saune. Dopriať si môžete aj wellness procedúry a masáže.


V rámci neobmedzenej konzumácie alkoholických nápojov sa môžete tešiť na tieto chute:

 • Pivo Mušketýr 11°
 • Rozlievané španielske víno (Chardonnay, Sauvignon Blanc, Cabernet Sauvignon, Merlot)
 • Vodka, rum, pepermintka, griotka, medová hruška, medová slivka a hruškovica od likérky Bousov

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 7,9 rokov 400 Kč (cca 16,5 €)/noc vrátane lôžka a stravy.

 • Deti od 8 rokov 700 Kč (cca 29 €)/noc vrátane lôžka a stravy.

 • Detská postieľka vrátane posteľnej bielizne 100 Kč (cca 4 €)/noc (nutné rezervovať vopred).

Príplatky:

 • Miestny poplatok 10 Kč (cca 0,4 €)/osoba/noc.

 • Parkovanie 50 Kč (cca 2 €)/noc (cena po 50% zľave).

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Zákaz domácich maznáčikov

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Radka N.)

Hotel, prostředí, strava i obsluhující personál musím hodnotit na jedničku moc se nám líbilo, přeci jen malá nespokojenost v bazénu a vířivce - na tolik lidí je bazén hodně malý do vířivky jsme se nedostali a v parní sauně bylo stále plno a snad mohlo být více teplejší pára. Jinak ale pobyt hodnotím velice kladně. Obsluhující personál skvělý všichni velice příjemní a milí. Wellness procedury super!

Vynikajúce (Martin ?.)

Prostředí hotelu se nám líbilo. Bohužel je to ale velký komplex. Na takové množství lidí je wellness malý, vířivka pouze pro 4 lidi, malý bazén a pára. Možná, že to někteří lidé vzdali nebo jsme měli štěstí a přišli vždy ve vhodnou dobu těsně po otevření wellness, tak jsme se dostali jak do vířivky i bazénu. Možná by vedení hotelu mohlo popřemýšlet při tak velkých ubytovacích kapacitách po rozšíření nabídky wellness vybudováním další vířivky, sauny apod. Se stravou jsme byli spokojeni. Sportovní vyžití je také na úrovni, bowling, nové hřiště na minigolf, šipky, půjčení kol. Z výletů bych doporučil návštěvu malebného městečka Rakovník nebo Krušovice s pivovarem, kde se můžete dobře najíst v restauraci U lípy.

Skvelé (Marie O.)

Areál hotelu je obrovský s možností využití všelijakých sportovních aktivit. Hotel je pěkný, ale s trochu starším zařízením, strava by se mohla zlepšit, personál byl milý. Wellness je trochu malý na to, kolik má hotel pokojů a jedna z maséren je přímo vedle badmintonového a squashového kurtu, takže bohužel moc relaxu si při masáži neužijete. Na druhou stranu masáž lávovými kameny byla skvělá, díky příjemné paní masérce.

Tipy na výlet

Rakovník

Rakovník

Pri návšteve Rakovníka sa rozhodne nudiť nebudete. Čaká vás malebné mesto plné pamiatok, histórie a pivnej kultúry. Obdivovať môžete miestne opevnenia, židovské mesto so synagógou a historické centrum. Rakovnicko je tiež pevne späté s pestovaním chmeľu a tradíciou varenia piva, ochutnať môžete napríklad miestne pivo Bakalár. V okolí nájdete aj stovky kilometrov turistických, cykloturistických a vodáckych trás, ktoré vás prevedú krásami miestnej prírody.

Kounovské kamenné rady

Kounovské kamenné rady

Máte radi záhady? Potom určite navštívte jedno z najzáhadnejších miest v Česku - Kounovské kamenné rady, ktoré boli objavené v roku 1934. Na ploche niekoľkých hektárov sa tu v rovnobežných radoch rozprestiera vyše 2 000 kremencových kameňov s najčastejším priemerom 80 cm, ale aj balvanov tak mohutných, že by s nimi ľudská sila len ťažko dokázala pohnúť. K tejto záhade sa viaže mnoho povestí a teórií. V dome U troch líp je zriadená expozícia, ktorá vás prevedie doterajšími poznatkami bádania.

Divoká Šárka

Divoká Šárka

Chcete aspoň na chvíľu utiecť ruchu veľkomesta a ukryť sa v oáze pokoja uprostred prírody? Keď už ste na výlete v Prahe, nemusíte ďaleko. Navštívte romantické skalnaté údolie Divoká Šárka a vyberte si zo širokej palety možností, ako výlet v tejto prírodnej rezervácii stráviť. Či už budete hľadať pohodu v tieni skalnatých úbočí okolo potoka Šárka alebo navštívite tradičnú reštauráciu pri prírodnom kúpalisku Džbán, ktoré vám vždy ponúkne osvieženie a miesto k odpočinku, vždy to tu stojí za to.