Vydýchnite si od každodenného zhonu na dovolenke v Moravskosliezskych Beskydách. Ubytujte sa v Penzióne u Maryny, kde si pochutnáte na českej kuchyni formou polpenzie a zahrajete si bowling. O ďalšiu zábavu sa postarajú okolité pamiatky.

Penzión so štýlovou reštauráciou

Penzión u Maryny je obklopený krásnym prostredím Moravskosliezskych Beskýd, kde nájdete dostatok zázemia pre oddych i športové vyžitie.

Ubytovanie je zabezpečené v štýlových izbách s vlastným sociálnym zariadením. Bude tu na vás dýchať domácka horská atmosféra. Súčasťou objektu je aj reštaurácia. Na miestnom jedálničku nájdete predovšetkým špeciality českej kuchyne, ale aj ryby alebo deväť druhov zemiakových placiek. Možnosť pochutnať si tu budete mať aj vďaka polpenzii.


Tešiť sa môžete aj na profesionálny bowling so štyrmi dráhami.

Bohaté vyžitie v okolí penziónu

V okolí je tiež veľa možností vodných radovánok - napríklad v 20 minút vzdialených hoteloch Zagroń Istebna či Hotel Gołębiewski bei Wisła nájdete parádne aquaparky, alebo vyskúšajte Vodný zábavný park Tropikana. Zavítať môžete tiež do jedného z bazénov v Jablunkove, Lomnom, Mostech, atď.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 400 Kč (cca 15 €)/noc vrátane ubytovania a stravy.

Príplatky:

 • Víkendový príplatok 300 Kč (cca 11 €) (nevzťahuje sa na pobyt na 5 nocí).

Ďalšie info:

 • Kupón nie je možné uplatniť v týchto termínoch 19. - 22.4.2019, 1.5.2019, 8.5.2019, 5. - 6.7.2019 a 28.9.2019.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 13:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Vlasta S.)

Pobyt bych určitě doporučila. Personál byl ochotný, domácí prostředí. Jídlo výborné.

Skvelé (Eva K.)

Spokojeni, personál vstřícný, profesionální přístup, jídlo chutné a dostatek, měli jsme i nestandardní přání a vyšli nám maximálně vstříc. Výlet určitě prales Mionší a spousta horských chat. Malá vada na kráse blízkost železniční tratě :(

Vynikajúce (Iva V.)

Penzion nově, pěkně a velmi vkusně zařízen, personál milý a ochotný, snídaně bohaté, výborné, večeře z výběru jídel - dobré, drink a bowling dle nabídky. Vše velmi dobré, mohu jen doporučit.

Tipy na výlet

Športový areál Mosty u Jablunkova

Športový areál Mosty u Jablunkova

V akomkoľvek ročnom období ponúka Športový areál Mosty u Jablunkova veľa možností zábavy. Cez zimu sa jedná o vyhlásený skiareál s dvomi upravovanými zjazdovkami v celkovej dĺžke 1 600 m, umelým zasnežovaním, lyžiarskou školou a ďalšími lákadlami. Cez leto tu nájdete bobovú dráhu, trampolíny alebo detský zábavný park. Ak teda hľadáte na svojej dovolenke aktívne odreagovanie, športový areál je tým pravým miestom pre vás.

Javorový vrch

Javorový vrch

Do výšky 1032 m sa týči vrchol hory Javorový vrch v Moravskoslezských Beskydách. Vyjsť sem môžete sedačkovou lanovkou z Oldřichovice u Třinca alebo sa vydať pešo po turistických trasách. Hora slúži nielen ako turistický cieľ, kde si pochutnáte na obede v turistickej chate, ale nájdete tu rovno celý rekreačný areál. Sídli tu škola paraglidingu a začínajú tú zjazdovky rôznej obtiažnosti.

Kněhyňská jaskyňa

Kněhyňská jaskyňa

Prírodná pamiatka Kněhyňská jaskyňa sa nachádza na juhovýchodnom svahu hory Kněhyně (1 257 m) a je dôležitým pseudokrasovým prvkom. Pretože si toto miesto vyberajú netopiere ako miesto, kde prečkajú zimu, teší sa jaskyňa veľkému záujmu zo strany speleológov, ale zároveň nie je prístupná turistom. Stále ale môže slúžiť ako cieľ uvoľňujúcej prechádzky po krajine Moravskosliezských Beskýd.