Relaxujte v náruči jesenickej prírody. Ubytujte sa v Horskom hoteli Vidly **** a užite si krásne prostredie, bohatú polpenziu a vstup do fínskej sauny a parného kúpeľa. Horu Praděd budete mať na dohľad.

Štýlové ubytovanie v centrálnej časti Jeseníkov

Horský hotel Vidly **** ponúka ubytovanie v srdci Jeseníkov, priamo vo Vrbne pod Pradědom. Neďaleko nájdete klimatické kúpele Karlova Studánka či mesto Jeseník.

Ubytovanie je možné v izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV. Súčasťou hotela je ďalej reštaurácia s kozubom a barom, lovecký salónik aj vináreň. Nechýba ani detský kútik.

Odpočinok vo wellness a turistika

Za relaxáciou zamierte do wellness centra s fínskou a parnou saunou, vonkajšou vírivkou a ponukou masáží.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 3,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov zdarma vrátane lôžka a raňajok.

 • Dieťa do 13,9 rokov alebo ďalšie dieťa 580 Kč (cca 22 €)/noc s raňajkami.

 • Rautová večera pre dieťa 150 Kč (cca 6 €)/noc.

 • Detská postieľka 100 Kč (cca 4 €)/noc.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 18 Kč/dospelá osoba/pobyt, 6 Kč/dieťa alebo dôchodca/pobyt.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 do 18:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 300 Kč/noc malé plemená, 500 Kč/noc veľké plemená

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Petr B.)

Jednoznačně vše super včetně velmi ochotného personálu hotelu, dávám palec nahoru :-).

Skvelé (Rostislav M.)

Ubytování super. Jen sprcha by mohla být zavírací a ne závěs, který mírně zapáchal. Wellness bez chyby, jídlo také. Personál hotelu milý, ochotný. V hotelu se nedalo platit kartou. Celkově spokojenost, moc jsme si to v hotelu užili.

Vynikajúce (Milena Lacinová L.)

Hotel nádherný, personál příjemný, vstřícný. Strava výborná, ve wellness bychom změnili místo jedné sauny vířivou vanu. Vidly a okolí velmi pěkné. Krásné tůry na Švýcárnu, Ovčárnu. Nádherné procházky kolem Bílého potoka.

Tipy na výlet

Ski areál Vrbno pod Pradědom

Ski areál Vrbno pod Pradědom

Vo Vrbne pod Pradědom na vás čaká 800 metrov dlhá zjazdovka, ktorá ponúka návštevníkom modrú až červenú obtiažnosť. Samozrejmosťou je potom požičovňa vybavenia a lyžiarska a snowboardová škola. Milovníci bielej stopy potom v okolí nájdu tiež upravované bežkárske trate.

Ski areál Praděd

Ski areál Praděd

Zalyžujte si pod najvyššou horou Moravy. V ski areáli Praděd vám je k dispozícii 4,5 km zjazdových tratí rôznych obtiažností. Tento areál, niekedy nazývaný tiež "Moravským ľadovcom" je zárukou perfektných snehových podmienok a tiež skvelého výhľadu. Samozrejmosťou je požičovňa vybavenia, lyžiarska škola a detské vleky. V okolí nájdete aj viac ako 20 km bežkárskych trás.

Ski areál Myšák

Ski areál Myšák

K dispozícii je tu 5 zjazdoviek. FAMILY – modrá zjazdovka s dĺžkou 1 100 m, ktorá je určená pre pohodové lyžovanie. Pod lesom – modrá zjazdovka s dĺžkou 200 m, ktorá je určená pre začínajúcich lyžiarov. Myšáček – posledná z modrých zjazdoviek, má 50 m a je určená pre deti. FIS – červená zjazdovka s dĺžkou 650 metrov, na ktorej sa už niekoľko rokov jazdia lyžiarske preteky. Rukáv – taktiež červená pretekárska zjazdovka.