• Vonkajší bazén neobmedzene

 • Raňajky formou bufetu

 • Servírované večere

 • Hodnotenie 8/10 na Booking.com

 • Krkonošský národný park

Zamilujte si prírodu v samotnom srdci Krkonôš v obci Dolní Mísečky. Vydajte sa na letnú dovolenku do horského hotela Flora s polpenziou a neobmedzeným vstupom do vonkajšieho bazéna. Pobyt je ideálny pre rodiny s deťmi, na svoje si prídu i vášniví turisti.

Horský hotel v srdci Krkonôš

Ubytujte sa v hoteli Flora v samotnom srdci Krkonôš v pokojnej lokalite Dolní Mísečky. Hotel sa nachádza v nadmorskej výške 850 m a má ideálnu polohu na letnú i zimnú rekreáciu.

Izby sú útulne zariadené v duchu klasických turistických chát. Ubytovaní budete v dvoj až päťlôžkových izbách s vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC).

Tradičná česká kuchyňa

Bohaté raňajky a večere s tromi chodmi sa podávajú v príjemnej, drevom obkladanej reštaurácii. Tá poteší najmä milovníkov tradičnej českej kuchyne. Vo voľnej chvíli si zahrajte biliard či stolný futbal. V letných mesiacoch je v prevádzke vonkajší vyhrievaný bazén.

Turistická sezóna v Krkonošiach

V lete sú Mísečky výborným východiskovým bodom na pešie hrebeňové túry alebo cyklistiku. Značené turistické trasy vás zavedú do známych miest ako je Špindlerův Mlýn (5 km) s bobovou dráhou a aquaparkom, ktorý je ideálny na osvieženie i vyvádzanie. Vydajte sa tiež autobusom na Zlaté návrší, a odtiaľ pešo na Dvoračky, Martinovku, Labskú alebo Luční búdu.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 1,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 5,9 rokov 400 Kč/noc na lôžku vrátane polpenzie.

 • Deti do 11,9 rokov 450 Kč/noc na lôžku vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 12 rokov a ďalšia dospelá osoba 50 % z ceny kupónu.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,6 €)/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (miloslava K.)

Vše co bylo deklarováno bylo splněno. Ideální místo pro výchozí trasy na hřebeny Krkonoš, klid, dobrá strava a vstřícnost personálu.

Vynikajúce (Miluše S.)

Horská chata Flora je umístěna v krásném prostředí Krkonoš, nedaleko Horních Míseček, a tím i nedaleko Medvědína. Ubytování je příjemné, zařízení starší, ale udržované v čistotě, poměrně nové sociální zařízení je součástí pokoje. Pokoj jsme měli 3 lůžkový, vzdušný, s výhledem do údolí. Strava byla domácí, večeře bez možnosti výběru, ale chutné. Paní kuchařky byly ochotné a nabízely přídavky. Celý personál příjemný a ochotný. Doporučujeme všem, kteří mají rádi klid. Výhodou je blízkost (cca 1 km) lyžařského střediska.

Vynikajúce (Viola S.)

Prostředí hotelu bylo pěkné, pobyt a vše co bylo uvedeno na kupónu odpovídalo popisu. Personál byl velice vstřícný a příjemný. Strava byla pestrá a chutná. Bezvadný byl vyhřívaný bazén, voda byla skutečně teplá. Hotel mohu všem doporučit. Tipů na výlety je spousta, např. jít na Horní Mísečky pak do Špindlerova Mlýna, nebo na Dvoračky. My jsme se vydali autobusem na Zlaté Návrší a pak jsme šli na Violík.

Tipy na výlet

Lanová dráha Medvědín

Lanová dráha Medvědín

Kým cez zimu patrí Medvědín predovšetkým lyžiarom a bežkárom, vďaka lanovke, ktorá je v prevádzke celoročne, sa môžete spokojně vypraviť aj na letné túry po hrebeňoch hôr, a to na príklad k Prameňu Labe, Mohyle Hanče a Vrbaty, Harrachovým kameňom alebo Pančavským vodopádom. Lanová dráha je cez leto v prevádzke denne od 8.00 do 18.00 hodín.

Pančavský vodopád

Pančavský vodopád

Pančavský vodopád nájdeme cca 1 km od Labskej boudy na bočnej stene ľadovcového údolia. S výškou 148 m je najvyšším a určite tiež jedným z najpôsobivejších vodopádov v Čechách. Pri vodopáde môžete navštíviť Ambrožovu vyhliadku, ktorá vám poskytne dokonalý výhľad na Labskú baňu, Lysú horu a okolie. Vodopád je celoročne prístupný a vystúpiť k nemu možno po červenom chodníku medzi Labskou boudou a mohylou Hanče a Vrbaty.

Labská priehrada

Labská priehrada

Urobte si prechádzku okolo prvého vodného diela prehradzajúceho rieku Labe. Priehrada bola vybudovaná ako ochrana pred povodňami a zachytáva predovšetkým jarné topenie snehu. Zo Špindlerovho Mlyna sa k nej dostanete po značenej turistickej trase, ktorú nie je problém absolvovať napríklad s kočíkom. Užiť si môžete impozantnú 153 metrov dlhú hrádzu a tiež je tu povolené kúpanie. Horská voda je však aj cez leto len pre otužilcov.