Užite si pobyt v prírode Žďárskych vrchov, kúsok od Nového Mesta na Morave. Nudiť sa nebudete. K pobytu získate vstup do wellness so saunou a vírivkou. Penzión Sykovec má navyše súkromnú pláž pri rybníku Sykovec a stojí vedľa lanového parku.

Pobyt v CHKO so vstupom do wellness

Penzión Sykovec sa nachádza v pokojnej krajine Žďárskych vrchov, len 5 km od Nového Mesta na Morave. Ubytovaní budete v štandardných izbách s vlastným sociálnym zariadením so sprchou, TV a WiFi pripojením. Hlavná budova penziónu má kapacitu až 70 lôžok.

Ak vás do pokojného rozpoloženia nedostane okolitá príroda, postará sa o to rozhodne pobyt vo wellness. Užijete si kúpeľ vo vírivke aj horúcu, zdraviu prospešnú, saunu.

Športové vyžitie priamo pri penzióne

Budova leží pri rybníku Sykovec a lanovom parku. Park má dve poschodia prekážok umiestnených v korunách stromov, najviac vo výške 7 metrov nad zemou. Návštevu tejto atrakcie si môžete objednať na recepcii penziónu, cena vrátane lezeckého výstroja a helmy je 250 Kč (cca 10 €)/osoba. Vedľa parku nájdete aj detské ihrisko pre tých, ktorí sa na lanách ešte neudržia.

Rybník je v lete vhodný na kúpanie, penzión má navyše vlastnú pláž. V dojazdnej vzdialenosti od ubytovania sa nachádza aj moderný športový areál Vysočina arena.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 470 Kč (cca 18 €)/noc na lôžku vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 12 rokov ako dospelá osoba podľa cenníka hotela.

Príplatky:

 • Doplatok za plnú penziu (obed) 90 Kč (cca 3,5 €)/dospelá osoba/noc a 70 Kč (cca 3 €)/dieťa/noc.

Ďalšie info:

 • Wellness je nutné objednať pri príchode.

 • Lanový park pri penzióne vhodný pre deti od 3 rokov.

 • Deti do 11,9 rokov zdarma na 8 prekážkach na dolnom poschodí.

 • Deti od 12 rokov nad 140 cm na 18 prekážkach na hornom poschodí za 250 Kč (cca 10 €)/osoba.

 • Penzión akceptuje iba psíkov malej rasy zvyknuté na byt, veľké rasy len po dohode s recepciou. V oboch prípadoch je nutné mať platný očkovací preukaz.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 15:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jana P.)

S hotelem včetně stravy jsme byl velmi spokojeni, personál je velmi vstřícný a ochotný, pouze počasí nás zradilo.

Vynikajúce (Eva H.)

S pobytem jsme byli moc spokojeni, služby odpovídaly nabídce na kuponu. Mohu doporučit.

Vynikajúce (Sasa V.)

Hotel odpovídal popisu. Obdrželi jsme vše, jak bylo uvedeno na kupónu. Personál hotelu byl velice milý a vstřícný. Strava a prostředí perfektní.

Tipy na výlet

Ski Harusák

Ski Harusák

Ski Harusák pri Novom Meste na Morave leží v chránenej krajinnej oblasti Žďárské vrchy. Užijete si tu pohodlnú sedačkovú lanovku aj skvelú zjazdovku vhodnú pre všetky vekové kategórie. Pre deti je v ponuke aj lyžiarska škola. Prevádzkovatelia zasnežujú a udržujú svah po celú zimnú sezónu, môžete si tak byť istí kvalitným zážitkom. Vďaka osvetleniu si môžete užiť aj večerné lyžovanie. Cenník je veľmi priaznivý, hodina lyžovania vás vyjde na 130 Kč (4 hodiny zakúpite za 320 Kč), deti do 12 rokov na iba 100 Kč (260 Kč na 4 hodiny).

Ski areál Jimramov

Ski areál Jimramov

SKI Areál Jimramov poskytuje výborné lyžiarske prostredie, ako pre náročných lyžiarov, tak aj pre úplných začiatočníkov. Svojou rozľahlosťou, členitosťou a množstvom využitia trás pre zjazd je úplne ojedinelý na Vysočine. Na vysokej úrovni je tu udržiavaný snowpark, 800 m dlhá skicrossová trať Kanada a veľmi oceňovaná je aj možnosť freestylového lyžovania vo voľnom teréne. Nájdete tu aj detský vlek a dokonca aj pokrytie wifi pripojením.

Zelená hora - pútnický kostol sv. Jana Nepomuckého

Zelená hora - pútnický kostol sv. Jana Nepomuckého

Navštívte národnú kultúrnu pamiatku zapísanú na Zozname svetového dedičstva UNESCO. Tento pútnický kostol bol postavený na začiatku 20. rokov 18. storočia a bezpochyby patrí medzi najvýznamnejšie diela architekta Jana Blažeja Santiniho Aichla. Samotný kostol je pretkaný symbolikou číslovky päť, ktorá vychádza z legendy o Jánovi Nepomuckom a tiež predstavuje symboliku piatich rán Kristových. Práve preto je pôdorys kostola v tvare päťcípej hviezdy , kostol má päť východov, päť oltárnych výklenkov a na hlavnom oltári je päť hviezd a päť anjelov.