• Raňajky formou bufetu

 • Dvojchodové večere

 • All inclusive nápoje

 • 5 minút do centra Harrachova

 • Možnosť diétnej stravy

Prejdite si Krkonoše krížom krážom a začnite napríklad v Hoteli U Supa *** v Harrachove. Ten je skvelým východzím bodom pre turistov, aj miestom pobytu pre rodiny. V cene naviac máte polpenziu a all inclusive nápoje. Pre deti je tu detský kútik a ihrisko.

Pokojný pobyt v krkonošskej prírode

Hotel U Supa *** leží v pokojnej lokalite Harrachova, od centra je vzdialený iba 5 minút. Ubytovaní budete v jednej z 13 útulne zariadených izieb s vlastným sociálnym zariadením, televízorom a internetovým pripojením.

Súčasťou hotela je príjemná reštaurácia s vonkajšou slnečnou terasou a barom, kde sa podávajú raňajky formou bufetu (8:00 - 9:00 hodín) a večere s dvoma chodmi (19:00 - 20:00 hodín).

Oddýchnete si v hotelovej saune alebo iba pri posedení na záhrade, kde nájdete tiež altánok, detský kútik s hojdačkami, ohnisko a gril. Pre športovejšie založených hostí je k dispozícii vonkajšie ihrisko na volejbal, nohejbal a bedminton.


V blízkom okolí hotela sa môžete vydať k Mumlavským vodopádom, na Voseckú búdu alebo do osady Jizerka. Ani na Čertove hory alebo do poľskej časti Krkonôš to ale nie je nijak ďaleko.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti od 3 rokov a ďalšie dospelé osoby 390 Kč/noc s polpenziou.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 17 Kč/osoba/noc.

 • Parkovanie 50 Kč/auto/noc.

 • Diétna strava (bezlepková, vegetariánska) za príplatok 30 Kč/porcia.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 16:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Marek H.)

Popis odpovidal recenzi. Necekejte luxus, je to spise pro mene narocne. Snidane dostacujici vyber, vecere polevka a druhy chod. Clovek nesmi byt vybiravy. Ale hladem jsme netrpeli. Vedouci ochotny, ale trochu pomaly. Pro nenarocne doporucuji.

Vynikajúce (Jitka Gramskopfová G.)

Byli jsme spokojeni. Personál příjemný, strava výborná. Všude čisto a klídek. Mumlavské vodopády a skokanské můstky musíte vidět.

Vynikajúce (Zdenka R.)

Spokojenost bez výhrad, pan majitel velmi ochotný, služby vynikající. Snídaně velký výběr a večeře i když bylo jedno jídlo tak byly výborné. Rovněž výběr pití k večeři byl velice rozmanitý. Byli jsme překvapeni, tak vynikající úroveň jsme nečekali.

Tipy na výlet

Ski areál Harrachov - Čertova Hora

Ski areál Harrachov - Čertova Hora

Ski areál Harrachov - Čertova Hora nájdete v západnej časti Krkonôš. Ide o jedno z najnavštevovanejších lyžiarskych centier v Čechách. Na Čertovej hore sa môžu lyžiari tešiť na štyri zjazdovky s celkovou dĺžkou 6,5 km, sedačkové lanovky a perfektne upravený povrch. V blízkych areáloch Zákoutí a Amálka je priestor venovaný predovšetkým deťom, nájdete tu lyžiarsku školu aj nenáročný svah na večerné lyžovanie.

Ski areál Paseky Nad Jizerou

Ski areál Paseky Nad Jizerou

Lyžiarsky areál nájdete v Pasekách nad Jizerou na rozmedzí západných Krkonôš a Jizerských hôr. A rozhodne sa nemusíte báť, že by vám tu niečo chýbalo, pretože na vás čaká až 10 km zjazdových tratí, štyri lyžiarske vleky a sedačková lanovka. Je potom už len na vás, či využijete priestor cvičnej lúky alebo sa rovno vrhnete na trate ťažšej obtiažnosti. Kým lyžiari môžu využiť požičovne vybavenia, bežkárov poteší, že od horných staníc lanovky sa môžu vydať na okruhy, ktoré nadväzujú na Krkonošskú magistrálu. Alebo zvoľte menší okruh okolo Bielej Skaly až ku Štěpánce, najkrajšej rozhľadni Jizerských hôr, a nebudete ľutovať.

Harrachov

Harrachov

Harrachov je kultúrnym aj športovým centrom západných Krkonôš. Navštíviť tu môžete jednu z najstarších sklární v Čechách s názvom Novosad, Banícke múzeum s prehliadkou ťažobnej štôlne alebo 1000 metrov dlhú bobovú dráhu. Harrachov je tiež známym miestom skokanských súťaží a ponúka ideálne podmienky pre bežkárov v zime a cez leto pre turistiku všetkých stupňov náročnosti. Lanovka na Čertovu horu je v prevádzke po celý rok.