Užite si vinársky pobyt na Morave v Hoteli Bax v Znojme s polpenziou, welcome drinkom, fliaš vína, poukazom do talianskej reštaurácie a zľavou na vstup do blízkych rakúskych termálnych kúpeľov Laa an der Thaya. Za skvelú cenu si vychutnáte aj degustáciu.

Rodinný hotel v kraji vína

Hotel Bax *** sa nachádza v pokojnej lokalite Znojma a ponúka tak príjemný oddych v tejto vinárskej oblasti. Vďaka tomu, že hotel leží kúsok od hraníc, si môžete užiť veľa zaujímavostí na rakúskej strane. Zájdite si napríklad do termálnych kúpeľov!

Hotel Bax disponuje moderne vybavenými nefajčiarskymi izbami s vlastným sociálnym zariadením a TV/SAT. V miestnej reštaurácii si okrem kvalitného jedla užijete aj pohár dobrého vína.


Hoci hotel Bax nájdete v okrajovej časti Znojma, do historického centra mesta sa dostanete príjemnou prechádzkou v priebehu 25 minút. Národný park Podyjí či malebné údolie rieky Dyje a Kraví hory by ste si nemali nechať ujsť bez ohľadu na ročné obdobie.


Relax v obľúbených termáloch Laa an der Thaya

Oddýchnite si v neďalekých termálnych kúpeľoch Laa an der Thaya (35 minút jazdy autom), ktoré patria medzi tie najobľúbenejšie v Rakúsku. Nájdete tu termálne bazény, vírivky, vodopády aj ďalšie atrakcie.

Na relaxáciu je ideálny tiež aquapark Aqualand Moravia, kde sa vy i vaše deti vybláznite na množstve atrakcií.

Dodatočné info

 • Dieťa do 3,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Ďalšia osoba na prístelke 350 Kč/noc, doplatok za polpenziu 119 Kč/noc.

 • Zapožičanie detskej postieľky 250 Kč/noc.

 • Víkendový príplatok 100 Kč/kupón.

 • Veľkonočný príplatok (19. - 22.4.) 390 Kč/osoba/noc.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik 100 Kč/noc malá rasa, 200 Kč/noc väčšia rasa.

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Tipy na výlet

Znojmo

Znojmo

Južná Morava je jednou z najkrajších oblastí v Čechách, keď k tomu navyše pripočítate priateľskú atmosféru a početné vínne pivnice, o skvelú dovolenku je postarané. Znojmo svojou polohou na kraji Národného parku Podyjí aj množstvom zaujímavých pamiatok spĺňa požiadavky na obľúbenú turistickú lokalitu. Ochutnajte miestne vína, kochajte sa malebným okolím a zapojte sa do bohatého kultúrneho diania.

Znojemské podzemie

Znojemské podzemie

Systém podzemných chodieb a pivníc pod Znojmom, ktorý je dlhý takmer 27 km a má až 4 poschodia, vznikol na prelome 14. a 15. storočia ako priestor na hospodárske účely. Neskôr hral svoju rolu aj v dômyselnej obrane mesta. V dnešnej dobe slúži predovšetkým ako turistická atrakcia pre všetkých milovníkov histórie, architektúry a netradičných zážitkov.

Kostol sv. Mikuláša

Kostol sv. Mikuláša

Znojmo je krásne historické mesto, jednou z tunajších pamiatok je kostol sv. Mikuláša z 11. storočia. Po poškodení v 14. storočí bol kostol zrekonštruovaný, na druhej výstavbe sa podieľala aj slávna rodina Parlérov, zodpovedná za mnoho pamiatok na našom území. Z vnútornej výzdoby vyniká najmä baroková kazateľnica v podobe zemegule. Ak sa teda zaujímate aj o históriu či architektúru, nemali by ste si tento kostol nechať ujsť.