V Luhačoviciach vás čaká pravá kúpeľná atmosféra a príjemné ubytovanie v Hoteli Krystal ***. Posilníte sa raňajkami a prechádzka za liečivými prameňmi môže začať. V cene máte tiež masáž na 30 minút podľa výberu a zľavu do Mestskej plavárne a na wellness.

Hotel v centre kúpeľného mesta

Hotel Krystal *** sa nachádza v centre kúpeľného mesta Luhačovice a ponúka ubytovanie v dvojlôžkových izbách s TV, minibarom a kúpeľňou so sprchovým kútom alebo vaňou. Izby sú ladené do teplých farieb. Za príplatok si môžete dopriať aj ubytovanie v apartmáne.

Na raňajkách formou bufetu si pochutnáte v reštaurácii.

Rozmaznávanie na masáži a vo wellness

Priamo v hoteli vás čaká moderné wellness zázemie a ponuka masáží. Usaďte sa vo vírivke alebo vyskúšajte pozitívne účinky fínskej či parnej sauny na vaše telo i psychickú pohodu. Zarezervovať si môžete aj privátne wellness len pre vás dvoch.

Mimo hotela sa skvele uvoľníte napríklad v Mestskej plavárni asi 5 minút pešo od hotela. V Luhačoviciach si vydýchnete, prečistíte svoje telo a naberiete novú energiu. Miestne parky sú ideálne na pokojné prechádzky za popíjania minerálnych prameňov. Veď sa jedná o pramenisko Vincentky!

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Detská postieľka za príplatok 150 Kč/noc.

 • Hotel neposkytuje prístelky.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 15 Kč/osoba od 18 do 70 rokov/noc.

 • Víkendový príplatok 300 Kč/kupón.

 • Veľkonočný príplatok (18.4. - 22.4.2019) 500 Kč/kupón. V tomto termíne je pobyt možný minimálne na 4 noci.

 • Príplatok za apartmán 1 000 Kč/2 noci, 1 200 Kč/3 noci, 1 400 Kč/4 noci, 1 600 Kč/5 nocí, 1 800 Kč/6 nocí a 2 000 Kč/7 nocí.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 do 19:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Milan K.)

Prostředí na první pohled hezké, při podrobnějším pohledu byly drobnější nedostatky v čistotě pokoje, hlavně koberce. Služby bez problémů, snídaně bohaté a až na horší kvalitu připravených nápojů není co vytknout. Personál je příjemný a ochotný pomoci s vyřešením požadavků.

Skvelé (Marie V.)

Vše, co bylo na voucheru bylo dodrženo, snídaně - výběr rozmanitý, masáže dle našeho přání výborné, personál ochotný. Při těch velkých "vedrech" byly pokoje vyhřáté - špatně se spalo. Možná do budoucna by neškodilo pořídit pro takové případy klimatizace nebo alespoň ventilátory.

Skvelé (Jaroslav ?.)

Pobyt v hoteli zodpovedal popisu v ponuke. Strava zodpovedala štandardu. Izba priestranná, čistá, vybavenie vrátane sociálneho na úrovni. Masáž od hotelovej masérky nemala najmenšiu chybičku. Vzhľadom na polohu hotela na rušnej ulici by bolo vhodné porozmýšľať o výmene okien a zabezpečiť lepšiu protihlukovú izoláciu. Luhačovice a okolie nepotrebujú komentár. Výborné podmienky na pešie túry a užili sme si aj na MTB.

Tipy na výlet

Mestská plaváreň Luhačovice

Mestská plaváreň Luhačovice

Mestská plaváreň Luhačovice poskytuje jedinečnú príležitosť celoročného kúpania v plaveckom bazéne so štyrmi dráhami, zážitkovom bazéne s chrličmi, tryskami, divokou riekou a ďalšími lákadlami pre deti a dospelých. Oddýchnuť si môžete vo vírivke pre 10 osôb a cez leto sú k dispozícii aj slnečné terasy. Vstup na tri hodiny pre dospelého vyjde zhruba na 150 - 180 Kč (cca 5,5 - 6,5 €).

Luhačovice

Luhačovice

Najobľúbenejšie moravské kúpele ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a chrúmaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na pedálovej lodi alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejách a parkoch.

Luhačovické pramene

Luhačovické pramene

Luhačovice sú prameňmi doslova posiate a ich príjemné stopovanie už pohltilo nejedného návštevníka tohto kúpeľného mestečka. Prameňov prístupných z fontány je celkom 7 a sú nimi Vincentka, Aloiska, Ottovka, Prameň Dr. Šťastného, Prameň Sv. Jozefa, Viola a Nový Jubilejný. Vedeli ste však, že sa tu vyskytuje desať ďalších? Napr. Vincentka 2 alebo Elektra 1 a 2 (vyvierajúca neďaleko rovnomenného kultúrneho domu). Mnohé z nich sa nevyužívajú, s niektorými sa však môžete stretnúť pri rôznych kúpeľoch či inhaláciách.