Slovácko pre milovníkov kávy a historických hradov a zámkov! V Penzióne Nino Espresso budete mať všetko pohodlie, raňajky, raz za pobyt pizzu a kaviareň priamo pri nose. Na výlety láka hrad Buchlov, zámok Buchlovice či pútnické miesto Velehrad.

Penzión pre milovníkov komfortu a kávy

Penzión Nino Espresso sa nachádza v Starom Meste pri Uherskom Hradišti, naviac tiež v dojazdnej vzdialenosti od niekoľkých krásnych zámkov. Ubytovanie ponúka deväť novozariadených izieb, kde okrem moderného nábytku nájdete kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom, LED TV a WiFi pripojenie zadarmo.

Priamo v budove nájdete okrem penziónu tiež reštauráciu a kaviareň, kde pripravujú nápoje z kvalitných zŕn z celého sveta. Nemusíte sa tak báť ani o svoj žalúdok, v reštaurácii pripravujú skvelú pizzu aj denné menu. V cene balíka máte navyše raňajky formou bufetu.

Dodatočné info

Deti:

  • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

  • Dieťa od 3 rokov 500 Kč/noc na prístelke vrátane raňajok (po predchádzajúcej dohode).

Ďalšie info:

  • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
  • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
  • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
  • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

  • Domáci maznáčik zakázaný

  • Hotel nie je bezbariérový

  • Fajčenie zakázané

  • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Vlasta G.)

Pobyt odpovídal popisu, prostředí velmi pěkné. Obdrželi jsme vše co nám bylo nabídnuto na kupónu, strava velmi vydatná a pestrá, personál hotelu byl příjemný a milý. Tipy na výlet doporučuji zámek Buchlovice, hrad Buchlov, Velehrad, skanzen ve Strážnici, vodní kanál, muzeum letadel v Kunovicích apod., vřele doporučuji dalším zákazníkům.

Vynikajúce (Žaneta M.)

Prostředí nové ,čisté, klidné, vše dodrženo, dle nabídky. Strava chutná, personál ochotný, vychází vstříc. Nenudili jsme se, v okolí hrad, zámek, příroda, procházky, kola - v Hradišti krásné město, obchůdky, restaurace - každý se najde. Děkujeme. :))

Vynikajúce (Jana K.)

Nové a velmi příjemné prostředí penzionu, personál velmi ochotný. Skutečnost předčila naše očekávání.

Tipy na výlet

Pamätník Veľkej Moravy v Starom Meste

Pamätník Veľkej Moravy v Starom Meste

Pamätník Veľkej Moravy vznikol na základoch prvej objavenej kamennej veľkomoravskej stavby na našom území. Kostol "Na Valach" okolo seba zhromažďoval cez 2000 hrobov, čo z miestneho cintorína robí najrozsiahlejšiu nekropolu Veľkej Moravy. Expozícia pamätníka spája historické objavy s multimediálnymi prvkami, nebudú sa teda nudiť deti ani dospelí.

Slovácko

Slovácko

Oblasť nekonečných vinohradov, krásnej prírody, dobrej nálady a mnohých zaujímavých historických a kultúrnych pamiatok - to je Slovácko. Nechajte sa vtiahnuť do jedinečnej atmosféry južnej Moravy a užite si ústretovosť tunajších ľudí v jednej z mnohých vínnych pivníc. Pokiaľ máte záujem o túru alebo príjemnú prechádzku na bicykli, ste tu správne, rovnako ak vás zaujímajú starobylé hrady a zámky.

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště

Uherské Hradiště je nielen srdcom Slovácka, ale aj krásnym historickým mestom na rieke Morave, ktoré rozhodne stoji za návštevu v akomkoľvek ročnom období. Zhliadnuť môžete Galériu Slováckeho múzea, Masarykovo námestie a barokový kostol sv. Františka Xaverského alebo Starú radnicu. V okolí mesta nájdete tiež cyklotrasy a turistické chodníky.