Zbožňujete odpočinok, prírodu a víno? Tak zavítajte na dovolenku do srdca CHKO Pálava do úžasného 3* hotela s vírivkou, procedúrami a polpenziou. Vydajte sa po jednej z vinárskych cestičiek alebo sa oddajte relaxácii vo wellness.

Parádny hotel v srdci CHKO Pálava

Wellness Hotel Iris *** leží vo vinárskej obci Pavlov, teda uprostred CHKO Pálava a len 1 km od vodnej nádrže Nové Mlýny. Kúsok je tiež Mikulov a po 20 minútach jazdy sa dostanete k Lednicko-valtickému areálu. Zastávka autobusu je len 300 metrov od hotela.

Bývať budete v jednej z moderne zariadených izieb s televízorom, telefónom, WiFi a vlastnou kúpeľňou. Niektoré izby majú tiež možnosť prístelky.

Bohatý výber vín a leňošenie vo wellness

Po potulkách Pálavou iste vyhladnete, preto príde vhod hotelová reštaurácia s pestrým výberom kulinárskych špecialít. Samozrejmosťou je široká ponuka výborných vín od miestnych vinárov. Poradiť sa môžete so sommeliérom.

Tešte sa aj na relaxáciu vo wellness centre. Za zvukov relaxačnej hudby sa nechajte rozmaznávať pri zábale alebo len tak leňošte vo vírivke či hydromasážnej vani. Za príplatok využite aj bylinné parné kúpele alebo sa nechajte namasírovať.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 500 Kč (cca 18,5 €)/noc vrátane prístelky či pevného lôžka (podľa kapacity) a polpenzie.

Príplatky:

 • Víkend s cimbálovkou (9.2., 2.3., 30.3., 27.4.) za príplatok 500 Kč/kupón.

Ďalšie info:

 • V termíne 18.4. - 22.4.2019 nie je kupón možné uplatniť.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Patrik P.)

S pobytem jsme byli spokojeni, strava, ubytování, procedury, vše v naprostém pořádku a super :-).

Vynikajúce (Stanislav M.)

Prostředí a vybavení hotelu odpovídá době zprovoznění zařízení, více jsme nečekali, takže spokojenost; avizované služby byly poskytnuty, personál ochotný, snídaně formou bufetového stolu jen pro nenáročné strávníky, večeře velká spokojenost; pokojská služba vstřícná (např. zájem zda nám druhý den pobytu nechybí toaletní papír nebo nechceme obměnit ručníky).

Vynikajúce (Jitka C.)

Prostředí hotelu pěkné, v restauraci výborně vaří, bohaté snídaně, velké porce k večeři. Wellness menší, snadno jsme našli vhodné termíny na absolvování procedur, personál ochotný, vstřícný. Celkově jsme byli spokojeni.

Tipy na výlet

Pálava

Pálava

Keď na južnú Moravu, tak na Pálavu. Chránená krajinná oblasť Pálava je jedným z najkrajších miest v Českej republike. Biele skaly týčiace sa zo zelených lesov, rozľahlé lúky, potôčiky, rybníky, stráne plné vinohradov, dominantné Pavlovské vrchy, to všetko sa rozkladá na 83 km². Prírodu dopĺňajú mnohé kultúrne udalosti a možnosti zábavy pre celú rodinu.

Dolné Věstonice

Dolné Věstonice

Kto by nepoznal Věstonickú venušu? Paleolitická soška je jedným z najstarších nájdených dôkazov umeleckých tradícií ľudského druhu spolu s textíliou či keramikou nájdenou v rovnakej oblasti. V obci Dolné Věstonice blízko náleziska môžete navštíviť archeologickú expozíciu Vek lovcov a mamutov.

Mikulov

Mikulov

Mikulov, malebné mestečko pod Pálavou, je nielen metropolou moravského vinárstva, ale aj historickou lokalitou plnou zaujímavých pamiatok a príležitostí na kultúrne vyžitie. Navyše leží v ideálnom mieste, ak chcete podnikať výlety do prírody, či už pešo, autom alebo na bicykli. Oblasť pretína viac ako 1 200 km dlhá sieť cyklistických trás, nájdu sa aj príležitosti na kúpanie a letné aj zimné športy.