• Vonkajší bazén neobmedzene

 • Úschovňa bicyklov zdarma

 • Polpenzia po celú dobu

 • Sauna so zľavou 50 %

 • Ohnisko, ihrisko, trampolína

Navštívte najvyššie české hory Krkonoše, ubytujte sa pohodlne v Penzióne Lesní Zátiší a užite si všetky výhody balíčka. Čaká vás polpenzia s domácimi dezertmi, relaxácia v bazéne či saune i športové vyžitie na ihrisku.

Oddych i aktívne vyžitie pre celú rodinu

Penzión Lesní Zátiší sa nachádza v Krkonošiach - Benecku v nadmorskej výške 930 m. Ubytovanie je zabezpečené v izbách s vlastným sociálnym zariadením (WC a sprchový kút), TV a WiFi. Na prízemí penziónu sa nachádza reštaurácia s barom a terasou, odkiaľ budete mať výhľad na Krkonoše a Český raj.

Hosťom je k dispozícii vonkajší solárne vyhrievaný bazén s ležadlami a slnečníkmi, so zľavou sa vyhrejete tiež v saune.

Na vybláznenie sa a na rôzne loptové hry je určené vonkajšie trávnaté ihrisko. Lopty a rakety so sebou baliť nemusíte, v penzióne vám ich zdarma zapožičajú. Príjemný večer potom môžete stráviť pri táboráku, vo vnútri penziónu si potom môžete zasúťažiť v stolnom tenise alebo stolnom futbale.

Turistika v Krkonošiach pešo aj na bicykli

Okolité svahy zaisťujú celoročné športové vyžitie a turistické trasy dostupnosť obľúbených cieľov, napr. Černé skály alebo Labské boudy. Vydať sa samozrejme môžete až na Sněžku alebo len do neďalekého Špindlerovho mlýna. Ak sa najradšej pohybujete na dvoch kolesách, využijete úschovňu bicyklov zdarma.

Dodatočné info

Deti:

 • Ubytovanie je možné len pre deti od 3 rokov.

 • Deti do 11,9 rokov 300 Kč/noc s polpenziou.

 • Deti do 17,9 rokov 400 Kč/noc s polpenziou.

 • Ďalšia dospelá osoba 450 Kč/noc na prístelke s polpenziou.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 19 Kč/osoba/noc.

 • Vstup do sauny na 60 minút 75 Kč/osoba (cena po 50% zľave).

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 80 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Ingrid P.)

Penzión Lesní Zátiší zodpovedal popisu jedná sa o tiché a veľmi príjemné zariadenie čo nám vyhovovalo. Strava bola dobrá a nám bohate postačovala, penzión vedú dvaja úžasní ľudia - manželskí pár ktorí sa o všetko príkladne starajú, boli ochotní a poskytli nám všetky informácie ktoré sme od nich požadovali. Vcelku náš pobyt - ubytovanie a strava zodpovedali cene ktorú sme za to dali. Vrelo odporúčam turistom a cyklistom je čo vidieť a kam ísť.

Vynikajúce (Hana N.)

Vše bylo perfektní, příjemné prostředí, dobré jídlo, dechberoucí výhled. Paráda!

Vynikajúce (Jaroslav Nosek N.)

Je možnost navštívit rozhlednu Žalý, Rovinka, (kde je občerstvení) Horní Mísečky, Špindlerův Mlýn atd. Uvádíme co jsme navštívili během 3 dnů pobytu. Personál hotelu je vstřícný, velmi dobrá domácí strava. Vzhledem k tomu že jsme navštívili Lesní Zátiší v říjnu tak již nefungoval vytápěný bazén což bylo pochopitelné. Celkově se nám pobyt moc líbil.

Tipy na výlet

Zámok Vrchlabí

Zámok Vrchlabí

Dominantou mesta Vrchlabí je jednoznačne renesančný zámok. Objekt zámku je dnes sídlom mestského úradu a Správy KRNAP a tak majú návštevníci prístup len do vstupnej haly. Nič mu to ale neuberá na jeho majestátnosti a očarujúcej atmosfére. Jeho okolie je voľne prístupné a vy si môžete užiť prechádzku v priľahlom parku s jazierkami a vzácnymi drevinami.

Labská priehrada

Labská priehrada

Urobte si prechádzku okolo prvého vodného diela prehradzajúceho rieku Labe. Priehrada bola vybudovaná ako ochrana pred povodňami a zachytáva predovšetkým jarné topenie snehu. Zo Špindlerovho Mlyna sa k nej dostanete po značenej turistickej trase, ktorú nie je problém absolvovať napríklad s kočíkom. Užiť si môžete impozantnú 153 metrov dlhú hrádzu a tiež je tu povolené kúpanie. Horská voda je však aj cez leto len pre otužilcov.

Krkonošský národný park

Krkonošský národný park

Jeden z českých najkrajších národných parkov bol vyhlásený 17. mája 1963. Nekonečné možnosti pešej i cykloturistiky uspokoja zdatných športovcov aj každého, kto túži po pokojnej prechádzke nádhernou krkonošskou prírodou. Bohatý kultúrny život miestnych stredísk ponúkne odpočinok vašim nohám a zamestná vašu hlavu. Tak či tak, Krkonoše sú ideálnym miestom pre výlet. Nasajte čerstvý horský vzduch a užívajte si chvíle pokoja i zábavy.