• Klasická masáž a zábaly

 • Morský a uhličitý kúpeľ

 • Polpenzia po celú dobu

 • Kúsok od kolonády

 • Zľava na ďalšie procedúry

Ubytovanie v hoteli iba 5 minút od centra

Pokojná príroda a nádherne udržiavané okolie kúpeľných parkov len 5 minút od centra mesta, to je ubytovanie v pokojnom rodinnom hoteli Villa Skalník ***. Izby disponujú vlastným sociálnym zariadením, TV a WiFi pripojením. K dispozícii máte aj terasu. Relaxačné wellness centrum sa nachádza priamo v priestoroch hotela.

V tesnej blízkosti hotela nájdete dva kúpeľné pramene - Ferdinandov a Rudolfov.

 ## Odbúrajte stres v Mariánskych Lázňach

Naozajstnú regeneráciu a odpočinok zažijete nielen vďaka pokojnej lokalite s možnosťou príjemných prechádzok po parkoch a kolonáde, ale tiež vďaka nabitému wellness balíčku.

Iste oceníte kúpele, masáže a zábaly, ktoré vás uvoľnia a tiež príjemne naladia.

 ## Romantika, príroda a pravá kúpeľná atmosféra Druhé najväčšie české kúpele majú svojim návštevníkom rozhodne čo ponúknuť. Mariánské Lázně sú totiž po celom svete známe vďaka svojim liečebným metódam a kvalitným liečivým zdrojom. Na území kúpeľnej zóny bolo objavené okolo 100 studených prameňov minerálnej vody s vysokým obsahom kysličníka uhličitého, 6 z nich má blahodárne a liečivé účinky.

Ideálny na výlety v prírode je blízky Slavkovský les, ku kratším prechádzkam však bohato postačí aj okolie hotela.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti od 14,9 rokov 510 Kč (cca 19 €)/noc vrátane polpenzie (bez procedúr).

Príplatky:

 • Miestny poplatok 21 Kč (cca 0,?? €)/osoba/noc.

 • Parkovanie 50 Kč (cca 2 €)/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik (len malé plemená) za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Miroslav Z.)

Protože z důvodu nemoci jsem se nemohl osobně zúčastnit jela manželka se synem, tak podle jejich referencí byly nadmíru spokojeni a podle telefonického rozhovoru s kamarádkou tak jí pobyt i služby u Vás doporučila.

Skvelé (Karel C.)

Prostředí hotelu, ubytování i poskytnuté služby odpovídali jak popisu v nabídce, tak i našim představám. Strava výborná, vždy výběr ze tří jídel. Paní recepční a zároveň i obsluha v jídelně nám poradila kam do okolí vyrazit na výlety, např. Cheb, zámek Kynžvart, přírodní rezervace Kladska, pramen Smraďoch v oblasti Slavkovského lesa a při zpáteční cestě např. zámek Bečov nad Teplou. Ráno, při pozdější snídani nebyl problém s doplněním pokrmů na švédském stole. Prostě pochvala.

Vynikajúce (Jitka ?.)

S pobytem jsem byla spokojená, prostředí hotelu bylo v klidnější zóně a do centra to nebylo daleko. Strava a hotel ucházející, personál velmi vstřícný. Tip na výlet: lanovkou nebo pěšky nad Mariánské lázně a zde prohlídka 70 českých miniatur, dančí obora a vyhlídková věž. Vše bylo super, odpočinková dovolená. Děkuji.

Tipy na výlet

Kúpele Mariánské Lázně

Kúpele Mariánské Lázně

V Mariánskych Lázňach vás čakajú preslávené kúpeľné parky a kolonády, nádherné architektonické budovy, veľa kultúrneho aj spoločenského vyžitia a predovšetkým niekoľko desiatok liečivých prameňov. Najznámejšími sú Ferdinandov, ktorý bol tiež úplne prvým využívaným prameňom, ďalej Lesný prameň a Ambrožov. K pitným kúram slúžia pramene Krížový, Karolínin a Rudolfov. Mariánské Lázně sa vždy tešili obľube slávnych osobností a šľachty. Za zmienku stojí napríklad anglický kráľ Eduard VII alebo skladateľ J. W. Goethe. Dnes sú druhými najväčšími českými kúpeľmi.

Ferdinandov prameň

Ferdinandov prameň

Najstarším využívaným prameňom Mariánskych Lázní je Ferdinandov. Pomenovaný bol po kráľovi Františkovi I., ktorý ho dal v 16. storočí prvýkrát preskúmať. Celkovo má prameň 7 výverov. Jeho klasicistickú kolonádu s fontánou nájdete v udržiavanom kúpeľnom parku. Pramene sa plne využívajú pre pitné kúry a k príprave uhličitých kúpeľov. Tie pitné sa potom plnia do fliaš s názvom "Excelsior".

Skiareál Mariánky

Skiareál Mariánky

Skiareál Marianka ponúka návštevníkom 1600 metrov upravovaných zjazdových tratí, kabínkovú lanovku aj detský park. Funguje tu požičovňa lyží, lyžiarska škola pre deti a tešiť sa môžete aj na skibar s občerstvením a pravidelné večerné lyžovanie.