• Degustácia vín a syry

 • Vírivka vo wellness

 • Privátna sauna pre dvoch

 • Polpenzia po celú dobu

 • Premietanie vo vigvame

Moderné ubytovanie s ponukou pre každého

Moderný areál Vigvam rezort v Němčiciach pri Kolíne bol otvorený v roku 2011. Môžete si tak byť istí tým, že vás čaká krásne nové prostredie, ktorému dominuje drevený vigvam vysoký necelých 23 m.

Penzión ponúka ubytovanie v 22 izbách. Každá je vybavená TV, vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a sociálnym zariadením. Free WIFI je samozrejmosťou. Na výber je tiež ubytovanie v štýlových drevených sudoch, ktoré ponúkajú 3 lôžka, kúpeľňu s WC a tiež terasu.


Tešte sa na polpenziu v reštaurácii, ktorá podáva kvalitnú domácu stravu. Súčasťou reštaurácie je aj kútik pre deti a miestnosť s prebaľovacím pultom.


Odpočinok vo wellness aj bowling

Čo podniknúť na pravej relaxačnej dovolenke? Oddýchnite si vo wellness centre s vírivkou a saunou, medzi ktoré môžete rozdeliť svoju hodinu zdarma. Za príplatok sa môžete objednať i na masáž.

V rovnakej budove sa nachádza aj bowling so štyrmi dráhami. Ďalej tu nájdete aj biliard, šípky a stolný futbal, takže o zábavu budete mať postarané.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 5,9 rokov 1 000 Kč (cca 37 €)/2 noci, 1 500 Kč (cca 56 €)/3 noci vrátane ubytovania a polpenzie.

 • Dieťa do 11,9 rokov 1 200 Kč (cca 44 €)/2 noci, 1 800 Kč (cca 67 €)/3 noci vrátane ubytovania a polpenzie.

 • Dieťa od 12 rokov alebo dospelá osoba na prístelke hradí 50 % ceny kupónu podľa zvoleného variantu.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 150 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lenka J.)

Krásné prostředí, čisté a vkusné pokoje. Milý a ochotný personál, dobrá kuchyně. Wellness super. Jediné mínus jsou špatně odhlučněné pokoje, je slyšet téměř každé slovo odvedle :-(.

Skvelé (Eva K.)

Prostředí hotelu je velmi příjemné, personál ochotný. Ve vesnici nic není, takže jste závislí na autu. Kolem je ale Kutná Hora, Poděbrady, Kolín, takže výlety do okolí ca 20km. Wellness dobré, strava chutná, ale pro muže málo. Ceny vyšší.

Vynikajúce (Silvie H.)

Pobyt v penzionu Vigvam v Němčicích se nám moc líbil, penzion je luxusní, zařízení uvnitř i okolí, pokoje, vše krásné, nové, čisté, opravdu perfektní, večeře naprosto výtečné, wellness = vířivky velké, sauna velká, sprchy, čisto, personál příjemný, ochotný, jediné, co bych pozměnila, byla skladba snídaní, kdy výběr byl menší, chybělo ovoce. Jinak luxusní dovolená, jak pro rodiny s dětmi, tak bez nich, rozhodně všem doporučuji, klidně bych zde trávila dovolenou opakovaně.

Tipy na výlet

Poděbrady

Poděbrady

História Poděbrad ako prechodu rieky Labe siaha ďaleko pred vznik českého kráľovstva. Aj napriek tomu je mesto známe predovšetkým vďaka českému kráľovi Jiřímu z Poděbrad. Dnes je to ale predovšetkým kúpeľné mesto s množstvom parkov, kaviarní, pavilónov a tiež mesto minerálnej vody Poděbradka. Ďalej tu nájdete tiež prameň Hohenhole, detský orloj alebo múzeum kúpeľníctva.

Kúpele Poděbrady

Kúpele Poděbrady

Kúpele Poděbrady sa už viac ako 100 rokov špecializujú na liečbu kardiovaskulárnych chorôb, cukrovky a pohybového aparátu. Minerálny prameň tu bol objavený v hĺbke 96,7 metrov. K samotnej impozantnej budove kúpeľov potom patrí tiež kolonáda, park a mnoho reštaurácií a kaviarní.

Kutná Hora

Kutná Hora

Kutná Hora je zapísaná na zozname UNESCO, a aj keď sa v nej žiadny hrad ani zámok nenachádza, ponúka toho toľko, že vám jedna návšteva nebude stačiť. Kutná Hora bola v minulosti, ako už názov napovedá, spätá s kutím striebra, v stredoveku išlo preto o jedno z najvýznamnejších českých miest. To je dôvod, prečo tu nájdete veľké množstvo pamiatok, ktoré dopĺňajú početné kaviarne, cukrárne a reštaurácie, aj atrakcie ako zrkadlové bludisko, múzeá a galérie.