Užite si Valašské Beskydy s ubytovaním a polpenziou v horskom wellness hoteli s domácou pekárňou. Kávu a čaj máte zadarmo. Čerpať budete zľavu do centra so saunami, tepidáriom či masážami.

Horský hotel v Hornej Bečve

Hotel Martiňák *** leží na hrebeni Pustevien v Hornej Bečve a ponúka ubytovanie v Beskydách ideálne pre všetkých turistov, cyklistov, páry i rodiny. Komfortné izby sú zariadené v horskom štýle za použitia prírodných materiálov. K vybaveniu patrí LED televízor a kúpeľňa so sprchovacím kútom.

V reštaurácii ochutnáte domácu kuchyňu a produkty z miestnej pekárne. Pre najmenších návštevníkov je pripravený detský kútik.

Wellness centrum s výhľadom na hory

Hotel stojí na rázcestí, tzv. Pěticestí, odkiaľ sa po značených trasách dostanete na Pustevny a Radhošť, Čertov mlyn, Podolánky, Horní Bečvu a tiež do partnerského hotela Ondrášův Dvůr ****.

Tu na vás čakajú wellness služby a skvelý relax. So zľavou si užijete sauny, tepidárium alebo napríklad kúpeľ v termálnej kadi pod holým nebom. Na ležadlách v odpočivárni si potom užijete úchvatný výhľad na Valašské Beskydy.