Doprajte si oddych uprostred Beskýd. Rodinný penzión U Lupíků leží neďaleko Lysej hory a ponúka ubytovanie s polpenziou, privátnym wellness s vírivkou a saunou i možnosť dopravy na výlety. Beskydy Card plná zliav zdarma.

Pohodlie a relax v Beskydách

Rodinný penzión U Lupíků stojí na pokojnom mieste vo Frýdlantě nad Ostravicí. V tesnej blízkostí sa nachádza Lysá hora a po turistických trasách sa dostanete aj na ďalšie zaujímavé miesta Beskýd. Pomôže vám v tom určite mapa, ktorú v penzióne obdržíte.

Ubytovanie je zabezpečené v izbách, štúdiách či apartmánoch. Izby sú vybavené televízorom a samostatnou kúpeľňou so sprchou a WC, niektoré majú tiež varnú kanvicu a chladničku. V štúdiu a apartmáne nájdete navyše elektrický varič, mikrovlnnú rúru i potrebné riady.

V objekte penziónu sa nachádza aj krčmička s terasou, detským vonkajším kútom a ihriskom a možnosťou hrania ruských kuželiek, petanque či kroketu. Uvoľnenie v súkromí umožňuje privátne wellness s vírivou vaňou, infra saunou a vyhrievanou lavicou.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Prístelka za 180 Kč (cca 7 €)/noc bez stravy.

 • Doplatok za polpenziu 180 Kč (cca 7 €)/osoba/noc (detské porcie) a 250 Kč (cca 10 €)/osoba/noc (plné porcie).

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v penzióne.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v penzióne . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v penzióne záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 16:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie povolené

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Lucie D.)

Byli jsme velice spokojeni, vše bylo dle našich představ, možná je i předčilo. Milí lidé, krásné pokoje a prostředí zahrady a restaurace. Příjemné wellness.

Vynikajúce (Renata ?.)

Vše bylo v naprostém pořádku, rodinné prostředí, výborná strava, poskytnuté služby, čistota a naprosto úžasní majitelé. Ochotní, vstřícní, k pobytu není co vytknout. Určitě si pobyt zopakujeme a všem vřele doporučujeme.

Skvelé (Magdaléna H.)

Prostředí bylo příjemné, přesně jako na fotkách, vše čisté a uklizené. Dostali jsme vše podle kupónu, služby byly kvalitní a personál byl velmi milý a pozorný. Jediný nepříjemný moment byl, když jsme na konci při placení dostali účty s jinou cenou, než jaká byla předem domluvená nebo uvedená na doplňkovém sortimentu hotelu.

Tipy na výlet

Ski areál Malenovice

Ski areál Malenovice

Lyžiarsky areál Malenovice ležiaci 520 - 720 m n. m. nájdete na úpätí Lysej hory neďaleko Frýdlantu nad Ostravicí. K dispozícii je tu celkom 5 zjazdoviek - Vyhlídka (1 400 m), Kombi (1 200 m), Mamut (850 m), Staromák (460 m) a Školák (250 m). Areál je vybavený umelým zasnežovaním, úpravou svahov rolbou, večerným osvetlením a kombinovaným vlekom. Ďalej je tu detský park a lyžiarska škola.

Ski areál Palkovice

Ski areál Palkovice

Užite si zimné radovánky v lyžiarskom areáli Palkovice, ktorý ponúka dve zjazdovky. Veľká zjazdovka má dĺžku 400 m a prevýšenie 108 m, malá zjazdovka je potom dlhá 230 m a je ideálna pre začiatočníkov a deti, samozrejme nechýba vlek s kapacitou 700 osôb za hodinu. K dispozícii je aj lyžiarska škola. Zaparkovať môžete priamo pri ski areáli zadarmo, ale ľahko sa sem dostanete aj autobusom.

Lysá hora

Lysá hora

Už len výhľad z Lysej hory na ostatné vrcholky a krásnu prírodu Beskýd stojí za výstup na jej vrchol. Prejsť sa môžete niekoľkými prírodnými rezerváciami a navštíviť množstvo zaujímavých miest ako Malenovický kotol, Vodopády Satin alebo Koryto rieky Ostravice. Dominantou Lysej hory je už od roku 1980 telekomunikačný vysielač vysoký 78 metrov.