• Polpenzia po celú dobu

 • Vstup do bazéna na hodinu

 • Privátne wellness za 50 %

 • Dieťa do 11,9 rokov zdarma

 • Ubytovanie vo funkčnom mlyne

Ubytujte sa v štýlových izbách vnútri funkčného mlyna a užite si výhody ako vstup do bazéna či privátne wellness. V cene je aj polpenzia a prehliadka s mlynárom. Na výlet vyrazte do Boskovíc či Moravského krasu.

Netradičné ubytovanie s prehliadkou

Porčův mlýn je historická pamiatka v malebnej obci Býkovice. Vodný mlyn je plne funkčný a ponúka nečakane luxusné ubytovanie. Čakajú vás štýlové izby s vlastným sociálnym zariadením, navyše si zadarmo prehliadnete celý mlyn, spoznáte priebeh mletia obilia a urobíte si predstavu o živote našich predkov.

Pri miestnom rybníku sa dá tiež rybárčiť a občerstviť sa môžete v krčme pri Porčovom mlyne. Nezabudnite ale na polpenziu v neďalekom hoteli U Tří volů.

Ideálne wellness pre váš oddych

Čaká vás i hotelové wellness, kam si za polovičnú cenu užijete privátny vstup. A čo všetko môžete čakať? Tak predovšetkým vyhriaty bazén s protiprúdom, kde sa aj namasírujete vďaka tryskám a chrličom. Ohrejete sa v parnej saune s prírodnými esenciami a deti môžete usadiť do nafukovacieho minibazénu.

Pre ešte väčšie uvoľnenie je možné si na hoteli objednať rôzne druhy masáží.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • 1 dieťa do 11,9 rokov zdarma, doplatok za polpenziu 180 Kč (cca 7 €)/noc.

 • Ďalšia osoba za polovicu ceny kupónu.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Hana V.)

Pobyt se nám velmi líbil. V okolí je možnost navštívení množství hradů a zámků.

Skvelé (Dana H.)

Ubytování slušné, jen je vše slyšet ze sousední koupelny. Strava výborná, personál až na jednu paní usměvavý, vstřícný. Skvělá exkurze v mlýně. Výborná restaurace u mlýna.

Vynikajúce (Dita K.)

Bydlení v Porčově mlýně bylo jako v pohádce, útulné pokoje v krásném prostředí. Jídlo také výborné. Můžeme jedině doporučit!

Tipy na výlet

Zámok Lysice

Zámok Lysice

Navštívte barokový zámok s ojedinelou záhradou a bohato zariadenými interiérmi, ktoré môžete obdivovať hneď v dvoch prehliadkových okruhoch. Ďalšie okruhy sa sústreďujú na už spomínanú záhradu, záhradníctvo a oranžériu. Spolu so vstupenkou do zámockého parku obdržíte plánik, aby ste sa medzi kríkmi, altánkami a pergolami nezamotali. Vstupné do záhrady vás vyjde na 40 Kč, plná cena za prehliadku reprezentačných priestorov zámku je 120 Kč.

Šiklův Mlýn

Šiklův Mlýn

Neďaleko obce Zvole pri Bystřici nad Pernštejnom sa nachádza Westernové mestečko Šiklův Mlýn - najväčší prírodný zábavný areál v Českej republike. V areáli na vás čaká celodenný program vo westernovom mestečku, relax v aquaparku, zvieratká v zooparku a množstvo ďalších zážitkov na pripravených atrakciách. Pravidelne sa tu koná veľká westernová show, kde uvidíte ukážky jazdy na koni, mnoho kaskadérskych a pyrotechnických efektov a ďalších scénok z pravého westernu.

Moravský kras

Moravský kras

Ak máte radi krásnu prírodu, jaskyne a veľa ďalších atrakcií, chránená krajinná oblasť Moravský kras je to pravé miesto pre vás. Rozhodne sa na výlet vydajte k Macoche, ktorá je najväčšou priepasťou tohto typu ako v Česku, tak v strednej Európe. Ďalší unikát nájdete hneď vedľa, a tým sú Punkevné jaskyne, ktoré sú súčasťou najdlhšieho jaskynného systému v Česku. Pri prehliadke jaskýň sa môžete aj plaviť na loďkách po rieke Punkve a dostanete sa až na dno Macochy.