• Vonkajší bazén, wellness so zľavou

 • Raňajky alebo polpenzia

 • Stolný tenis a bedminton

 • 20% zľava na saunu a vírivku

 • Záhrada s možnosťou grilovania

Romantický pobyt v štýlovom hoteli Marie-Luisa *** obklopenom zeleňou vo vilovej časti Prahy. Tešte sa na bohaté raňajky alebo polpenziu i zľavu do wellness s vírivkou a saunou. Zahrajete si tiež bedminton alebo tenis.

Romantika v prvorepublikovom hoteli

Hotel Marie-Luisa *** sa nachádza vo vilovej štvrti Prahy 9 a je obklopený záhradou plnou zelene, ktorá vám zaistí dostatok pokoja a súkromia. Hotel v štýle prvorepublikovej vilky poskytuje ubytovanie v príjemných izbách s TV a malým posedením.

Po celodennom objavovaní kúziel stovežatej Prahy môžete relaxovať aj vo wellness centre, kde nájdete vírivku a saunu. Nadšení športovci ocenia tiež možnosť zahrať si zdarma ping pong.


Zákazníci Zľavokingu si nemôžu vynachváliť veľmi pokojné prostredie hotela, hotelový personál a výbornú stravu v hotelovej reštaurácii.


Užite si srdce Európy so všetkým čo k tomu patrí

Hlavné mesto Praha ponúka nespočetné množstvo variant ako stráviť voľný čas. Pozrite sa na klasické pamiatky ako je Karlov most, Malá Strana, Hradčany a Petřín.

Odporúčame navštíviť tiež Národnú galériu, České múzeum čokolády a Náplavku, kde sa často konajú rôzne zaujímavé podujatia a farmárske trhy. Vyskúšajte tiež plavbu po Vltave, alebo bobovú dráhu.

Nezabudnite navštíviť aj Krymskú ulicu v pražských Vršovicích, ktorá bola v roku 2015 zaradená slávnym americkým denníkom The New York Times medzi 12 najkrajších ulíc v Európe.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 14,9 rokov 350 Kč (cca 13 €)/noc vrátane raňajok.

 • Každá ďalšia osoba 500 Kč (cca 18,50 €)/noc vrátane raňajok.

 • Možnosť dokúpenia polpenzie za 165 Kč (cca 6 €)/osoba/noc.

 • Detská postieľka 100 Kč (cca 3,70 €)/pobyt.

Príplatky:

 • Príplatok za pobyt cez víkend 100 Kč (cca 3,70 €)/izba/noc.

 • Príplatok za pobyt v hlavnej sezóne (máj - september) 100 Kč (cca 3,70 €)/izba/noc.

 • Miestny poplatok 21 Kč (cca 0,80 €)/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 12:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Dobromila K.)

Super jako vždy, jezdíme pravidelně, pokoj bezva, čisto, příjemný personál, rádi se vracíme, snídaně švédský stůl chutné a pestré.

Vynikajúce (Iva B.)

Hotel je na velmi příjemném místě, pobyt odpovídal popisu. Vše co bylo na kupónu, jsme obdrželi. Strava byla perfektní, wellness jsme nevyužili (vzhledem k tomu, že je můj muž na vozíku, je to trochu složité). Personál hotelu je velmi příjemný a vstřícný. Jako tip na výlet bychom doporučovali shlédnutí expozice v historickém leteckém muzeu. I já jako žena jsem si prohlídku hangárů velmi užila. Dále je velmi blízko ZOO Praha, která také rozhodně stojí za zhlédnutí. Vzhledem k tomu, že můj muž je již 4 roky na vozíku, máme docela problém absolvovat společné výlety. Tento jsme si ale opravdu velmi užili, protože jsme měli absolutně skvělý bezbariérový pokoj, hotelový personál byl velmi vstřícný a opravdu jsme byli moc spokojeni.

Vynikajúce (Ludmila B.)

Byli jsme velmi spokojeni, služby opravdu na úrovni. Musím hotel pochvalit , nebOť manžel chodí o francouských holích a nebyl vůbec problem mu vynést při příjezdu kufr a přo odjezdu opět odnést. Personal byl vstřícný a ochotný. Jídlo bylo chutné. Určitě se do tohoto hotelu rádi vrátíme. Děkujeme za pěkný pobyt. Ludmila Benešová

Tipy na výlet

Zoo Praha a Botanická zahrada

Zoo Praha a Botanická zahrada

Zavítajte do Tróje a navštívte ZOO, ktorá podľa hodnotenia patrí medzi tie najlepšie na svete. S celou rodinou tu môžete obdivovať takmer 700 druhov zvierat v rôznych tematických expozíciách, ako Vodný svet, Afrika alebo Indonézska džungľa. Užiť si môžete tiež kŕmenie zvierat a rôzne zážitkové programy pre deti. Otvorené má denne (vrátane víkendov a sviatkov) od 9 hodín. Hneď vedľa nájdete aj areál botanickej záhrady, kde nájdete rastliny z celého sveta. Iste si užijete aj meditačnú japonskú záhradu alebo rastlinné bistro.

Václavské námestie

Václavské námestie

Pôvodnému stredovekému trhovisku Konský trh, dnes druhému najdlhšiemu námestiu v republike, dominuje jazdecká socha svätého Václava od Josefa Václava Myslbeka z roku 1912. Za návštevu určite stojí tiež historická budova týčiaca sa nad ňou - Národné múzeum. "Václavák" bol ústredným miestom Nežnej revolúcie aj ďalších historických udalostí ako napríklad vyhlásenie vzniku Československa. Dnes je spolu s ulicou Na Příkopě obchodným centrom Prahy.

Staromestské námestie a orloj

Staromestské námestie a orloj

Pri návšteve Prahy si nenechajte ujsť návštevu turistického srdca mesta - Staromestského námestia. Spletité uličky Starého mesta vás zavedú na miesto starej radnice s vežou a unikátnym stredovekým orlojom, ktorý je jedným zo symbolov Prahy. Ďalej tu nájdete Pomník Majstra Jána Husa, Týnsky chrám a jedinečný rokokový Palác Kynských. V blízkom okolí potom stojí za návštevu Židovské mesto, Klementinum, Rudolfinum, Múzeum Čokolády či erotiky a mnoho ďalších zaujímavostí.