Chcete si užiť odpočinok pri najväčšom umelom jazere v Čechách? V Penzióne Eder len 100 metrov od Lipna vás čaká ubytovanie s polpenziou a welcome drinkom. Uvoľníte sa v privátnej vírivke a užijete si tiež fľašu sektu.

Dovolenka v pokojnom prostredí neďaleko Hornej Planej

Kedy ste si naposledy urobili radosť? Za krásnou prírodou nemusíte jazdiť za hranice našej krajiny. Vydajte sa napríklad na Lipno do Penziónu Eder. Ubytovaní budete v izbách s rodinnou atmosférou , štandardom je vlastná kúpeľňa a televízor.

K doplnenie energie penzión ponúka bohatú polpenziu, ktorá využíva výhradne čerstvých surovín. Ochutnať môžete aj tradičné pivo, na milovníkov vína penzión tiež nezabudol. V areáli nájdete veľké detské ihrisko s pieskoviskom, šmykľavkou i hojdačkami. Posedieť môžete aj na vonkajšej terase pri reštaurácii.

Zažite atmosféru brehov Lipna

Ubytovanie ponúka skvelé zázemie nielen k okolitým romantickým prechádzkam po brehu Lipna , ale aj k objavovaniu neďalekej Šumavy. Penzión je doslova obklopený prírodou s nekonečnými možnosťami pre letné aktivity od in-line korčuľovanie cez rybárčenie až po hubárčenie.

Obzvlášť odporúčaný je výlet na bicykloch okolo celej nádrže Lipno .