• Neobmedzený vstup do bazéna

 • Masáž lávovými kameňmi či parafín

 • Polpenzia po celú dobu pobytu

 • Využitie športovísk hotela

 • Výlet s obedovým balíčkom

Oddýchnite si v horskom hoteli uprostred čistej prírody Bielych Karpát. Počas pobytu budete mať všetok servis - polpenziu, vstup do bazéna, možnosť využívať športoviská, a dokonca aj masáž lávovými kameňmi.

Odpočinok v horskom hoteli s bazénom

Horský Hotel Jelenovská *** stojí uprostred chránenej krajiny Bielych Karpát, okolo je len príroda, pokoj a čistý vzduch. Zregeneruje sa tu preto krásne vaše telo i myseľ. Ubytujete sa v pohodlných izbách, vybavené sú vlastným sociálnym zariadením, televízorom a pripojením k WiFi.

Aby ste sa nemuseli o nič starať, v cene balíka je tiež polpenzia servírovaná v hotelovej reštaurácii a navyše posedenie pri káve so zákuskom. Do miestnej kaviarne si samozrejme môžete zájsť kedykoľvek počas pobytu.


Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi i seniorov.


Relaxácia aj zábava

Natiahnite si svaly a uvoľnite myseľ pri plávaní v hotelovom bazéne, ďalšia možnosť relaxácie vám bude k dispozícii v rehabilitačnom centre, kde vyskúšate jednu z ponúkaných procedúr. K ďalšiemu vybaveniu hotela patria vonkajšie športoviská, kolkáreň alebo dve telocvične.

Odpočinok v horskom hoteli s bazénom

Horský Hotel Jelenovská *** stojí uprostred chránenej oblasti Bielych Karpát, okolo je len príroda, pokoj a čistý vzduch. Zregeneruje sa tu preto krásne vaše telo i myseľ. Ubytujete sa v pohodlných izbách, vybavené sú vlastným sociálnym zariadením, televízorom a pripojením k WiFi.

Aby ste sa nemuseli o nič starať, v cene balíčka je tiež polpenzia servírovaná v hotelovej reštaurácii. Do miestnej kaviarne si môžete zájsť v rámci otváracích hodín kedykoľvek počas pobytu.


Hotel je ideálny pre rodiny s deťmi i seniorov.


Relaxácia aj zábava

Natiahnite si svaly a uvoľnite myseľ pri plávaní v hotelovom bazéne, ďalšia možnosť relaxácie vám bude k dispozícii v rehabilitačnom centre, kde vyskúšate jednu z ponúkaných procedúr. Zahrať si môžete stolný tenis.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 14,9 rokov 460 Kč/noc vrátane ubytovania a stravy.

Príplatky:

 • Miestny poplatok 10 Kč/osoba/noc.

 • Príplatok v štátne sviatky a v júli a auguste 400 Kč/kupón.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Na procedúry môže byť vyžadovaná rezervácia, informujte sa pri rezervácii pobytu.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 300 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou nie je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Zdenka P.)

Nádherná příroda, příjemný personál /hlavně paní prevadzkarka/, výborně jedlo, všade bolo čisto, odporucam.

Skvelé (Alena O.)

S pobytem, službami, personálem jsme byli spokojeni. Tipy na výlet např. ZOO Lešná-Zlín.

Skvelé (Ludmila M.)

Strava dobrá, jen by nám neměla obsluhující slečna tvrdit: ,,Jako dezert je pudink s lesním ovocem." V dezertu byl pouze černý a červený rybíz, který má k borůvkám, lesním jahodám a malinám, na které jsme se těšili, značně daleko. Pokojík na severní stranu, vidíte trámy a máte pocit, že světlo chybí. O balkónu se Vám může pouze zdát. Velice dobrá byla sauna s mátovým čajem a vodou.

Tipy na výlet

Baťov mrakodrap/Dvadsaťjednotka

Baťov mrakodrap/Dvadsaťjednotka

Baťov mrakodrap nechal v tridsiatych rokoch postaviť Jan Antonín Baťa ako sídlo riaditeľstva firmy Baťa. Vo svojej dobe išlo o unikátnu budovu inšpirovanú mrakodrapmi v USA. Tu sa nachádza povestný výťah, ktorý mal slúžiť ako Baťova kancelária. Najvyššia budova mesta má číslo 21, preto je skôr známa ako "Dvadsaťjednotka". Na jej streche sa nachádza vyhliadková terasa s kaviarňou, ktorá je prístupná verejnosti. Odtiaľ budete mať celý Zlín ako na dlani.

Zlín

Zlín

Mesto na juhu Moravy je známe nielen baťovskou architektúrou a dlhou tradíciou výroby obuvi, ale aj ako kultúrne centrum oblasti. Pri návšteve Zlína by ste rozhodne nemali minúť tunajšiu zoologickú záhradu, ktorá je druhou najnavštevovanejšou ZOO v republike a zoznámite sa v nej s 215 druhmi zvierat. Pozrieť tiež môžete na zlínsky Zámok Lešná alebo sa prejdite po malebnom okolí mesta.

Luhačovice

Luhačovice

Najobľúbenejšie moravské kúpele ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a chrúmaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na pedálovej lodi alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejách a parkoch.