• Vstup do bazéna

 • Relax vo vírivke

 • Bohatá polpenzia

 • Welcome drink

 • Relaxačná masáž

Túžite spoznať krásy Krkonôš? Potom sa rozhodne vydajte do hotela Karolína ***, ktorý leží v obľúbenom Harrachove kúsok od minipivovaru a múzea. V cene pobytu máte polpenziu, vstup do bazéna i vírivky a relaxačnú masáž.

Ubytovanie v Harrachove, centre nekončiacej zábavy

Láka vás lokalita Krkonôš a hľadáte vhodné miesto, odkiaľ budete vyrážať každé ráno na výlety? Potom skúste Hotel Karolína ***, ktorý sa nachádza v lokalite ideálnej pre všetkých nadšených turistov. Sídli v severnej časti Harrachova, neďaleko Múzea skla a minipivovaru, k lanovke na Čertovu horu odtiaľ dôjdete za necelú štvrťhodinku.

Hotel disponuje kapacitou 28 izieb. Každá z nich má vlastné sociálne zariadenie, TV a je možné pridať sem prístelku alebo detskú postieľku. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie.

V hoteli pre vás pripravia polpenziu, vďaka ktorej naberiete sily na ďalšie dobrodružstvo. Výhodou je vlastné wellness centrum. Nachádza sa tu totiž bazén, vírivka a sauna. Teda všetko, čo potrebujete na relax po náročnom dni.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 275 Kč (cca 10 €)/noc na prístelke s polpenziou (pri variante na 2 noci) .

 • Dieťa do 11,9 rokov 230 Kč (cca 8,8 €/noc na prístelke s polpenziou (pri variante na 4 a viac nocí).

Príplatky:

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,5 €)/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Eliška D.)

Prostředí pokoje bylo čisté a útulné. Restaurace už o něco míň. Co se týká personálu. Za celý pobyt tam byl pouze dva lidé. Jedna slečna, která obsluhovala ve wellness a masírovala. A číšník, který obsluhoval v restauraci i na recepci. Byl velmi neochotný a zmatený. Nepamatoval si ani e-mail do hotelu, a kdyby jsme se neozvali, dostali bychom poukázky možná tak na polovinu zaplacených aktivit. Jídlo bylo podprůměrné. Nehledě na to, že jeden den bylo k večeři hovězí maso s rýží a UHO a druhý den to samé, až na to, že k tomu přidali hrášek. Hrášek ač byl vařený, byl studený a rýže tvrdá. Masáž, která trvala 40 minut se skládala asi že 3 hmatů, které by zvládla i moje prababička. Za takovou masáž bych nikdy nezaplatila.

Vynikajúce (Jiří K.)

Prostředí výborné, kousek do středu města a na sjezdovky. Personál vstřícný, výborná kuchyně. Ředitel hotelu byl naprosto jedinečný, vyšel nám vstříc s ubytováním.

Vynikajúce (Eva N.)

Pokoj u hlavní silnice, to byl jediný problém. Personál příjemný, jídlo průměrné.

Tipy na výlet

Harrachov

Harrachov

Harrachov je kultúrnym aj športovým centrom západných Krkonôš. Navštíviť tu môžete jednu z najstarších sklární v Čechách s názvom Novosad, Banícke múzeum s prehliadkou ťažobnej štôlne alebo 1000 metrov dlhú bobovú dráhu. Harrachov je tiež známym miestom skokanských súťaží a ponúka ideálne podmienky pre bežkárov v zime a cez leto pre turistiku všetkých stupňov náročnosti. Lanovka na Čertovu horu je v prevádzke po celý rok.

Špindlerov Mlyn

Špindlerov Mlyn

Najznámejšie české horské stredisko nájdete rozosiate v nadmorskej výške 575 - 1555 m n. m. v mestečku nájdete všetko, čo potrebujete - výborné reštaurácie, bary a mnoho ďalších aktivít. Za videnie určite stojí železobetónový most a kostol sv. Petra a Pavla. Cez leto sa môžete tešiť na nespočetné množstvo turistických a cykloturistických trás a kultúrnych podujatí.

Aquapark Špindlerův Mlýn

Aquapark Špindlerův Mlýn

Nenechajte sa rozhodiť rozmarmi počasia. Celoročne otvorený aquapark je tým správnym miestom na rodinný relax. Kým deti sa vybláznia na až 72 metrov dlhých tobogánoch, rodičia si môžu užiť vírivku, sauny alebo masáže.