• Vstup do bazéna

 • Relax vo vírivke

 • Bohatá polpenzia

 • Welcome drink

 • Relaxačná masáž

Túžite spoznať krásy Krkonôš? Potom sa rozhodne vydajte do hotela Karolína ***, ktorý leží v obľúbenom Harrachove kúsok od minipivovaru a múzea. V cene pobytu máte polpenziu, vstup do bazéna i vírivky a relaxačnú masáž.

Ubytovanie v Harrachove, centre nekončiacej zábavy

Láka vás lokalita Krkonôš a hľadáte vhodné miesto, odkiaľ budete vyrážať každé ráno na výlety? Potom skúste Hotel Karolína ***, ktorý sa nachádza v lokalite ideálnej pre všetkých nadšených turistov. Sídli v severnej časti Harrachova, neďaleko Múzea skla a minipivovaru, k lanovke na Čertovu horu odtiaľ dôjdete za necelú štvrťhodinku.

Hotel disponuje kapacitou 28 izieb. Každá z nich má vlastné sociálne zariadenie, TV a je možné pridať sem prístelku alebo detskú postieľku. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie.

V hoteli pre vás pripravia polpenziu, vďaka ktorej naberiete sily na ďalšie dobrodružstvo. Výhodou je vlastné wellness centrum. Nachádza sa tu totiž bazén, vírivka a sauna. Teda všetko, čo potrebujete na relax po náročnom dni.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Dieťa do 11,9 rokov 275 Kč (cca 10 €)/noc na prístelke s polpenziou (pri variante na 2 noci) .

 • Dieťa do 11,9 rokov 230 Kč (cca 8,8 €/noc na prístelke s polpenziou (pri variante na 4 a viac nocí).

Príplatky:

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,5 €)/osoba/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 100 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Jiřina C.)

Prostředí hotelu bylo velmi dobré. Obdrželi jsme vše co bylo uvedeno na kupónu. Strava byla dobrá, na švédský stůl při snídani bylo včas doplňováno, se stravou spokojenost. Ve wellness masáž zad příjemná a také vířivka byla čistá a teplá. Jen bazén není celodenní, protože je malý. Personál hotelu byl vlídný, na vše potřebné odpověděl vyčerpávajícím způsobem.

Vynikajúce (Mariana P.)

Měli jsme starší, ale klidný pokoj (odvrácen od hlavní silnice, což nám vyhovovalo). Všechny slíbené služby nám byli poskytnuty - vířivka byla moc fajn. Personál byl moc příjemný a vyhověl nám ohledně pokoje a do hotelu jsme se mohli vrátit i v pozdních večerních hodinách (byla tu Keltská noc). Odpočinuli jsme si a užili si to.

Vynikajúce (Iva S.)

Pobyt popisu odpovídal. Služby dobré, jen k snídani jsme na hotelu hledali vajíčka. Jinak spokojeni, dost zeleniny, ovoce, všeho. Tmavé pečivo chybělo. Tipy na výlet - lanovkou na Certovu horu, pěšmo po vrstevnici 7 km na Dvoračky, 7 km zpátky. Krásné výhledy, příroda. Druhý den na Mumlavské vodopády.

Tipy na výlet

Ski areál Harrachov - Čertova Hora

Ski areál Harrachov - Čertova Hora

Ski areál Harrachov - Čertova Hora nájdete v západnej časti Krkonôš. Ide o jedno z najnavštevovanejších lyžiarskych centier v Čechách. Na Čertovej hore sa môžu lyžiari tešiť na štyri zjazdovky s celkovou dĺžkou 6,5 km, sedačkové lanovky a perfektne upravený povrch. V blízkych areáloch Zákoutí a Amálka je priestor venovaný predovšetkým deťom, nájdete tu lyžiarsku školu aj nenáročný svah na večerné lyžovanie.

Harrachov

Harrachov

Harrachov je kultúrnym aj športovým centrom západných Krkonôš. Navštíviť tu môžete jednu z najstarších sklární v Čechách s názvom Novosad, Banícke múzeum s prehliadkou ťažobnej štôlne alebo 1000 metrov dlhú bobovú dráhu. Harrachov je tiež známym miestom skokanských súťaží a ponúka ideálne podmienky pre bežkárov v zime a cez leto pre turistiku všetkých stupňov náročnosti. Lanovka na Čertovu horu je v prevádzke po celý rok.

Ski Resort Rokytnice

Ski Resort Rokytnice

Pod Ski Resort Rokytnice spadajú dva lyžiarske areály. Menší Ski areál Studenov s dĺžkou zjazdoviek 3,5 km a rozľahlý ski areál Horní Domky, v ktorom si môžete užiť ešte o 10 km zjazdoviek viac. Trate, ktoré sa rozprestierajú na južných svahoch Lysej hory, obsluhuje niekoľko vlekov a tiež dve štvorsedačkové lanovky. Ski areál Horní Domky sa okrem modrých a červených zjazdoviek pýši aj niekoľkými stovkami metrov čiernych tratí.