Víno, ženy, spev. A samozrejme pálenka a údené. To všetko vás čaká v penzióne V Zahraničí v Bořeticiach, ktorý leží v areáli 290 vínnych pivníc. V cene je polpenzia formou bufetu a moravského rautu i konzumácia vína.

V srdci vinárskej republiky

Penzión V Zahraničí leží v slobodnej spolkovej republike Kraví Hora - štáte, kde je moc sústredená do rovnakých rúk ako vínna réva. Pred pobytom odporúčame dôkladne si prečítať Ústavu republiky. A nebojte sa, hranice sú otvorené, takže víza potrebovať nebudete.

Ubytovaní budete v pohodlných izbách s vlastným sociálnym zariadením a TV, vziať si so sebou môžete aj svojho obľúbeného štvornohého miláčika.

Bohatý program v penzióne V Zahraničí

Čo všetko vás čaká počas pobytu? Prvý večer vám v penzióne ponúknu welcome drink v podobe domácej mandľovice, nasledovať bude teplá večera a počúvanie živej hudby do 24:00 hod.


Pri koncerte máte navyše možnosť v zlosovaní vyhrať fľašu vína či mandľovice pre vašu izbu.


Druhý večer sa môžete tešiť na neobmedzenú konzumáciu sudového vína a moravský raut. Pochutnáte si na takých dobrotách ako je tlačenka, údené, syry, salámy, šunky, pomazánky vlastnej výroby a mnoho ďalšieho.

Miestna kuchyňa vám po dohode môže pripraviť niečo dobré aj mimo raňajok a večere - napríklad husaciu pečienku, zabíjačkové špeciality, pečené koleno alebo prasiatko na ražni. Okolie hotela je naviac priam popretkávané vínnymi pivnicami. Všetkých 290 asi navštíviť nezvládnete, ale rozhodne sa o to môžete pokúsiť.