• Neobmedzený vstup do bazéna

 • Neobmedzený vstup do sauny

 • Welcome drink pre dvoch

 • Zľava na dokúpenie masáží

 • Polpenzia po celú dobu

Užite si nezabudnuteľnú dovolenku v Hoteli Orsino ****, ktorý nájdete v Horní Plané blízko Lipenskej nádrže. Tešiť sa môžete na relax vo wellness, zľavu na masáže či ďalšie výhody vďaka zľavovému sprievodcovi Grenzgeniál.

Ubytovanie na samom okraji Lipna

Novo vybudovaný, moderne zariadený hotel Orsino **** ponúka ubytovanie v štýlových, plne vybavených dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá zodpovedá štvorhviezdičkovému štandardu a disponuje televízorom, telefónom a minichladničkou.

Na bohatých raňajkách a výbornej večeri si pochutnáte v reštaurácii s nádherným výhľadom na Lipno. Pokrmy sú pripravené vždy z čerstvých surovín. Samozrejmosťou je tiež široká ponuka nápojov, vrátane kvalitných českých i zahraničných vín.


Na portáli Booking.com má hotel výborné hodnotenie 8,3 z 10. Vyskúšajte ho na vlastnej koži aj vy.


Oddych v nádhernom wellness

V hotelovom wellness centre nájdete vyhrievaný bazén so stálou teplotou 26 °C, fínsku saunu aj relaxačnú zónu. Takže keď sa vrátite príjemne unavení treba z túry, tu si skvele oddýchnete. So zľavou si počas pobytu užijete ajuvoľňujúce masáže.

Ubytovanie na samom okraji Lipna

Novovybudovaný, moderne zariadený Hotel Orsino **** ponúka ubytovanie v štýlových, plne vybavených dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá zodpovedá štvorhviezdičkovému štandardu a disponuje televízorom, telefónom a minichladničkou.

Na bohatých raňajkách a výborných večeriach si pochutnáte v reštaurácii s nádherným výhľadom na Lipno. Pokrmy sú vždy z čerstvých regionálnych potravín. Samozrejmosťou je tiež široká ponuka nápojov, vrátane kvalitných českých i zahraničných vín.

Oddych v nádhernom wellness

V hotelovom wellness centre nájdete vyhrievaný bazén so stálou teplotou 26 °C, fínsku saunu aj relaxačnú zónu. Takže keď sa vrátite príjemne unavení trebárs z túry, tu si skvele oddýchnete. So zľavou si počas pobytu užijete aj uvoľňujúce masáže.

Dodatočné info

Deti:

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 9,9 rokov 490 Kč (cca 18 €)/noc s wellness a polpenziou.

 • Deti od 10 rokov 690 Kč (cca 25,5 €)/noc s wellness a polpenziou.

 • Možnosť zapožičať si zdarma detskú postieľku (po dohode s recepciou).

Príplatky:

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,5 €)/osoba nad 18 rokov/noc.

Ďalšie info:

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli. Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 16:00 hodín, check out do 10:00 hodín

 • Domáci maznáčik zakazaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Martina S.)

Prostředí hotelu - příjemně zařízené, čisté. Vše odpovídalo popisu. Personál byl vstřícný. Klidně mohu doporučit všem zájemcům.

Vynikajúce (Soňa T.)

Pobyt neměl chybu - vstřícný a milý personál, krásné prostředí, možnost dostupných výletů po okolí, strava chutná - doplňována.

Skvelé (Alena G.)

Jídlo velmi špatné, ráno rvačka o "majku" a máslo, večeře UHO s přílohou, ubytováni fajn, personál taky, když si vezmu svačinu jedu znova.

Tipy na výlet

Vodná nádrž Lipno

Vodná nádrž Lipno

Vodná nádrž, alebo tiež Lipenské jazero, je najväčšie umelé jazero v Čechách. Nachádza sa v nadmorskej výške 726 metrov, dosahuje dĺžku 44 km a v najširšom mieste sú od seba brehy vzdialené cca 10 km. Cez leto je Lipno a okolie vyhľadávaným turistickým miestom na kúpanie, rekreáciu, športové vyžitie, turistiku a cyklistiku. Využiť môžete Jazerný cyklo-inline chodník okolo Lipna v dĺžke takmer 19 km a mnoho ďalších cyklostras v okolí. V zime potom potom môžete korčuľovať priamo na zamrznutej hladine jazera a užiť si tak až 12 km dlhú korčuliarsku dráhu.

Skiareál Lipno

Skiareál Lipno

Skiareál Lipno je moderné lyžiarske stredisko a so svojou dĺžkou zjazdoviek 11,6 km je tiež tým najväčším na Šumave.

Nájdete tu 3 sedačkové lanovky, detský vlek, lyžiarsku školu, snowpark aj skicrossovou dráhu v dĺžke 800 metrov. Užiť si tu môžete večerné lyžovanie aj bobovanie. Parkovanie v areáli je zadarmo.

Milovníci bežeckého lyžovania v okolí nájdu viac ako 40 km upravených bežeckých stôp.

Skipark Frymburk

Skipark Frymburk

Skipark Frymburk sa nachádza v rovnomennom meste na brehu Lipna a je ideálny pre rodiny s deťmi. K dispozícii je moderný detský park Méďu Kubíka s množstvom atrakcií i lyžiarska škola. Na dvoch širokých a prehľadných zjazdovkách si zalyžujú začiatočníci aj pokročilí. Vyblázniť sa môžete na 115 metrov dlhej snowtubingovej dráhe. V okolí je taktiež mnoho bežeckých stôp, ktoré sú prepojené s tými pri skiareáli Lipno.