Užite si jedinečný wellness pobyt v obľúbenom Hoteli Adamantino *** na brehu Luhačovickej priehrady. V cene máte vstup do vyhrievaného bazéna, neobmedzenú saunu a 10% zľavu na masáže a procedúry z bohatej ponuky hotela.

Oddychová dovolenka v kúpeľných Luhačoviciach

Hotel Adamantino *** leží na brehu Luhačovickej priehrady, čaká vás teda skvelý pobyt pri vode. Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, telefónom, TV/SAT a WiFi.

Hotelová reštaurácia ponúka všetko od bohatých raňajok (7:00 - 09:30 hodín) cez obed (11:30 - 13:30 hodín) a večeru (17:30 - 19:30 hodín) až po nápadité šaláty, ľahké jedlá, vychýrené špeciality alebo napríklad domáce múčniky.

Aquacentrum, ktoré sa nachádza priamo v komplexe hotela, vás poteší krytým, vyhrievaným bazénom, suchou saunou, štvormiestnou vírivkou aj širokou ponukou masáží (k nahliadnutiu TU). Na mieste nájdete aj tenisový kurt s umelým povrchom, volejbalové ihrisko, biliard, stolný tenis a stolný futbal.

Bohatý program v hoteli

Každý utorok sa koná ranná rozcvička v bazéne (od 7:30 hodín), informatívna vychádzka do kúpeľov a do mesta Luhačovice s rozprávaním (od 9.30 hodín), beseda na tému "Ako zlepšiť a ozdraviť svoj životný štýl" (od 16:00 hodín) a cvičenie pre zlepšenie svalovej nerovnováhy chrbticovej a kĺbovej pohyblivosti (od 17:00 hodín)

Vo štvrtok sa potom môžete zúčastniť vychádzky k jazierku lásky a do Luhačovíc (od 9:30 hodín), besedy na tému "Čo (ne)robiť, aby chrbát nebolel" (od 16:00 hodín) a cvičení jogového charakteru (od 17: 00 hodín).

Dodatočné info

 • Deti do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 11,9 rokov 848 Kč (cca 31 €)/2 noci, 1 248 Kč (cca 46 €)/3 noci, 1 673 Kč (cca 62 €)/4 noci, 2 073 Kč (cca 77 €)/5 nocí - platné do 28.2.2019.

 • Deti do 11,9 rokov 400 Kč (cca 15 €)/noc - platné od 1.3.2019.

 • Detská postieľka 150 Kč (cca 6 €)/pobyt.

 • Miestny poplatok 15 Kč (cca 0,6 €)/osoba/noc.

 • Príplatok za pobyt cez víkend 600 Kč (cca 23 €)/2 osoby/pobyt od 1.3.2019.

 • Sezónny príplatok (1.3. - 31.5.) 100 Kč (cca 3,7 €)/osoba/noc.

 • Izba s výhľadom na priehradu za príplatok 100 Kč (cca 3,7 €)/izba/noc do 28.2.2019 či 120 Kč (cca 4,6 €)/izba/noc od 1.3.2019.

 • Možnosť dokúpenia obeda 160 Kč (cca 6 €)/dospelá osoba, 110 Kč (cca 4 €)/dieťa do 11,9 rokov.

 • Kupón nie je možné uplatniť počas štátnych sviatkov.

 • Uvedený program hotela sa môže meniť.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli .
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodin, check out do 10:00 hodin

 • Domáci maznáčik zakázaný

 • Hotel je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Vynikajúce (Květa V.)

Hotel se nám líbil, personál ochotný, příjemný, strava, wellness, vše bylo v pořádku.

Skvelé (Jiří P.)

Kromě nízké teploty na pokoji (č.309 - koncový pokoj) celková spokojenost s ubytováním, stravou i wellness.

Vynikajúce (jan C.)

Prostredie prijemne, pobyt zodpovedal popisu, bolo vsetko tak, ako bolo prezentovane, strava, wellness,personal spokojnost, odporucil by som dalsim navstevnikom.

Tipy na výlet

Luhačovice

Luhačovice

Najobľúbenejšie moravské kúpele ponúkajú veľa možností trávenia voľného času od rôznych športových aktivít cez výlety k blízkym pamiatkam až po prechádzky po kolonáde spojené s popíjaním minerálnych prameňov a chrúmaním kúpeľných oblátok. Zájsť si môžete aj k blízkej priehrade, zarybárčiť si, prejsť sa na pedálovej lodi alebo si užívať krásny vzduch v miestnych alejách a parkoch.

Mestská plaváreň Luhačovice

Mestská plaváreň Luhačovice

Mestská plaváreň Luhačovice poskytuje jedinečnú príležitosť celoročného kúpania v plaveckom bazéne so štyrmi dráhami, zážitkovom bazéne s chrličmi, tryskami, divokou riekou a ďalšími lákadlami pre deti a dospelých. Oddýchnuť si môžete vo vírivke pre 10 osôb a cez leto sú k dispozícii aj slnečné terasy. Vstup na tri hodiny pre dospelého vyjde zhruba na 150 - 180 Kč (cca 5,5 - 6,5 €).

Priehrada Luhačovice

Priehrada Luhačovice

Luhačovická vodná nádrž je s mestom spojená Jurkovičovou alejou, pozdĺž ktorej nájdete veľa športovísk a možností občerstvenia, cestu môžete absolvovať aj výhliadkovým vláčikom. V lete sa neváhajte v priehrade vykúpať alebo sa po nej prejsť na šlapadle, jedná sa ale tiež o ideálne miesto na prevetranie in-line korčulí či rybárskej udice. Aj cez zimu je prechádzka okolo zamrznutej hladiny krásnym zážitkom.