• Vstup do termálnych kúpeľov Laa an der Thaya

 • Bazény, vírivky a vodopády

 • Polpenzia po celú dobu pobytu

 • Welcome drink pre oboch

 • Romantika na južnej Morave

Užite si romantickú dovolenku pod Pálavou v Hoteli Drnholec *** v anglickom štýle. Tešte sa na vynikajúcu polpenziu a vstup do najobľúbenejších rakúskych termálnych kúpeľov Laa an der Thaya necelých 20 km od hotela.

Ubytujte sa v hoteli v anglickom štýle na južnej Morave

Ubytovanie v anglickom štýle pod Pálavskými vrchmi v populárnom Hoteli Drnholec ***, ktorý nadchne všetkých milovníkov vína a romantickej moravskej prírody. Hotel s rodinnou atmosférou nájdete kúsok od hraníc s Rakúskom, odkiaľ to máte blízko na Pálavu, do Mikulova aj k Věstonickej priehrade.

Izby hotela sú moderne zariadené - nájdete tu TV, telefón a vlastné sociálne zariadenie (WC, sprcha). Z väčšiny izieb je navyše aj krásny výhľad na námestie alebo hotelovú záhradu.


V hotelovej reštaurácii si pochutnáte ako na medzinárodnej kuchyni, tak aj na typických moravských a českých špecialitách. V priebehu roka sa tak môžete tešiť na zverinové, rybie a špargľové dobroty. Na vyžiadanie je možné pripraviť aj bezlepkové pokrmy.

Samotná polpenzia sa skladá z bohatých raňajok a z večerí, pri ktorých máte možnosť výberu zo šiestich jedál.

Relax v obľúbených termáloch Laa an der Thaya

Iste vás poteší aj vstupenka v cene balíčka, vďaka ktorej si môžete oddýchnuť v neďalekých termálnych kúpeľoch Laa an der Thaya (len 20 km = 25 minút cesty autom od hotela), ktoré patria medzi tie najobľúbenejšie v Rakúsku. Nájdete tu termálne bazény, vírivky, vodopády a ďalšie atrakcie. Ak sa rozhodnete vydať do kúpeľov aj ďalší deň, celodenné vstupné vás vyjde na 25 €.

Dodatočné info

Deti:

 • Dieťa do 2,9 rokov zdarma bez nároku na lôžko a stravu.

 • Deti do 11,9 rokov 500 Kč (cca 18,5 €)/noc na prístelke vrátane polpenzie.

 • Dieťa od 12 rokov alebo dospelá osoba po dohode s hotelom.

Príplatky:

 • Možnosť zapožičania cyklistických bicyklov 350 Kč (cca 13 €)/deň.

Ďalšie info:

 • Možnosť uschovania bicyklov v uzamknutej miestnosti zdarma.

 • Ak plánujete pobyt uskutočniť v termínoch štátnych sviatkov danej krajiny, informujte sa o podmienkach uplatenia kupónu priamo v hoteli.
 • Overte si dostupnosť vami vybraného termínu telefonicky alebo e-mailom priamo v hoteli . Uvedené termíny v kalendári sú orientačné.
 • Potom, čo si kúpite kupón, pobyt čo najskôr v hoteli záväzne zarezervujte. Pri záväznej rezervácii je potrebné uviesť číslo kupónu. Nástup na pobyt je možný iba s platnou rezerváciou.
 • Check in od 14:00 hodín, check out do 11:00 hodín

 • Domáci maznáčik za poplatok 200 Kč/noc

 • Hotel nie je bezbariérový

 • Fajčenie zakázané

 • Platba kartou je možná

Hodnotenie od zákazníkov

Skvelé (Jarmila O.)

Pobyt byl příjemný, personál vstřícný. Naplánujte si výlety, nejlépe na kolách.

Skvelé (Maria P.)

Dobry deň, s pobytom som bola spokojná, prostredie hotela sedelo s popisom a fotkami, personál bol veľmi milý. Všetko bolo čisté, izba pekná, moderná. Malinká výhrada, keby som vedela, že na polpenziu sú stále rovnaké jedlá, tak by som si dala len s raňajkami. Ináč super!

Skvelé (Oľga H.)

Hotel zodpovedal popisu, kľudné prostredie, ústretový personál, jedlo dobre dochutené, možno pridať zeleninové prílohy ev. ovocie. Wellness vynikajúci.

Tipy na výlet

Aqualand Moravia

Aqualand Moravia

Celkom 12 bazénov (6 vnútorných a 6 vonkajších), 20 rôznych tobogánov a atrakcií, rozsiahly wellness svet s bohatou ponukou masáží, bary priamo vo vode, detský bazénik so zábavnými prvkami, to je Aqualand Moravia v Pasohlávkách na severe Pálavy. Vodný svet je otvorený každý deň od 10:00 do 21:00 hodín a základné celodenné vstupné pre dospelého vyjde na 550 Kč cez týždeň a 650 Kč cez víkend či počas sviatkov.

Mikulov

Mikulov

Mikulov, malebné mestečko pod Pálavou, je nielen metropolou moravského vinárstva, ale aj historickou lokalitou plnou zaujímavých pamiatok a príležitostí na kultúrne vyžitie. Navyše leží v ideálnom mieste, ak chcete podnikať výlety do prírody, či už pešo, autom alebo na bicykli. Oblasť pretína viac ako 1 200 km dlhá sieť cyklistických trás, nájdu sa aj príležitosti na kúpanie a letné aj zimné športy.

Zámok Mikulov

Zámok Mikulov

Zámok vojvodov z Mikulova bol pôvodne kamenným hradom vybudovaným v prvej polovici 13. storočia z iniciatívy Přemysla Otakara I., na prelome 16. a 17. storočia bol však prestavaný na reprezentatívne renesančné kniežacie sídlo. Na konci druhej svetovej vojny zámok vyhorel, vďaka iniciatíve Spolku pre obnovu mikulovského zámku bol však obnovený a dnes slúži ako múzeum mikulovského regiónu.